• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

Pierwsze chłodne dni rozpoczętej niedawno jesieni… Kampania buraczana w pełni…Szosą mkną samochody transportując zebrane przez rolników buraki na place składowe cukrowni. Ten rok był wyjątkowo urodzajny, tabor PKSu nie wystarcza, z pomocą przychodzą więc transportowcy z pobliskiego oddziału Transbudu. Każda tona na wagę złota, z każdego buraka cukrownicy pozyskają cenny cukier – jeden z podstawowych produktów eksportowych gospodarki PRL…

Manufaktura Saw Model przygotowała nową serię pojazdów związanych z popularną w czasach PRL-u kampanią buraczaną. Pierwszym modelem tej serii jest Jelcz 315 z przyczepą autosan D83 z podwyższonymi burtami i ładunkiem buraków. Modele dostępne są w limitowanej wersji 20 sztuk, w barwach PKS-u i Transbudu. ładunek buraków z firmy Juweela – www.juweela.de.

Cena modelu 290zł, model patynowany.

Dostępnych jest już tylko 8 sztuk, malowanie kabiny dowolne przy zamówieniu do jutra do 22.00. Pozostałe egzemplarze będą w malowaniu PKS kabina ciemnoczerwona lub biała. Modele gotowe do wklejenia kabin w kolorze wedle życzenia.

Wysyłka w tygodniu po świętach.

adamwyt

Znany użytkownik
"... Wysyłka w tygodniu po świętach."

Oczywiście chodzi o Święta Bożego Narodzenia.
Nie mogłem się powstrzymać :)
Cierpliwym trzeba być i grzecznie czekać na swoją asygnastę. Jak kupujesz model z PRLu to masz pełny realizm i możesz wczuć się w klimat tamtych lat ;). Tak, żeby innych pocieszyć to ja jeszcze nie dostałem nowości z Listopada 2016 Jelczy 417. I pomyśleć że moje modele były już gotowe 1 grudnia i wtedy też zapłacone. Widocznie są równi i równiejsi.

A miałem nie żalić na forum, ale kolega zaczął i również nie mogłem się powstrzymać.

Wolne moce przerobowe? Nic nie wolno sprzedać. Takie mam modele których może będę chciał się pozbyć niedługo i co mam Pana pytać czy mogę? Zlecił mi Pan montaż Pragi i stałem się Pana niewolnikiem? Nie przesadzajmy
[DOUBLEPOST=1492208624][/DOUBLEPOST]Może jeszcze Tatry pójdą pod młotek mogę?

Załączniki

colmar

Nowy użytkownik
Wolne moce przerobowe? Nic nie wolno sprzedać. Takie mam modele których może będę chciał się pozbyć niedługo i co mam Pana pytać czy mogę? Zlecił mi Pan montaż Pragi i stałem się Pana niewolnikiem? Nie przesadzajmy
[DOUBLEPOST=1492208624][/DOUBLEPOST]Może jeszcze Tatry pójdą pod młotek mogę?
Ależ wolno, wszystko można sprzedać. Nawet to, co ktoś, kiedyś zamówił. Pod warunkiem, że wywiązało się z przyjętych i zapłaconych (w pełni lub całkowicie) zleceń. Jak Pan tego nie rozumie, to może lepiej będzie jak skoncentruje się Pan na produkcji modeli, a kontakty z klientami przekaże komuś innemu.

Został ostatni model Jelcza z ładunkiem buraków.

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka,
szalonego i wyjątkowo mokrego śmigusa-dyngusa
oraz samych słonecznych i cudownych dni

życzy
SAW Model

Witaj Seweryn, w koncu podjalem meska decyzje, i cos chetnie bym u ciebie zakupil. Masz na chwile obecna jakiegos Jelcza, a dokladnie 2, do sprzedania ? Chetnie z cementowa beczka, choc czytalem ze sa limitowane. Ewentualnie jednego 2 osiowego i jednego 3 osiowego, z plandeka czy bez, to nie robi róznicy. Jest mozliwosc, zeby byly juz w barwach PKS lub Transbudu ? I eventualnie z lekka patyna ? Podaj cena za oba i eventualnie namiary na Konto ( prosze nie na Forum, na mojego maila : j. byczek@Hamm-silotrans.de ). Dzieki bardzo, pozdrawiam Jarek.

Zdjęcia zniknęły, wrzucę kilka ostatnich prac. Nowość Jelcz polewaczka będzie dostępny po 20 sierpnia, muszę nadrobić czas stracony przez kontuzję... Dwa kolejne Iveco Herpy przebudowane na Steyery.

Załączniki