• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja RudTrans

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#82
Scana i Volvo trzymają poziom, ale kiper w meśku nie podoba mi się...poszedłeś na łatwiznę, ale moim zdaniem to dobrze nie wyszło. Pozostały pomarańczowe słupki od środka...pomaluj jednolicie , a potem nanieś pędzlem startej brązowej kredki pastelowej , czarnej...szarej...efekt będzie o wiele lepszy.Potem można jeszcze lekko na szaro oprószyć z zewnątrz, a jak nie wyjdzie to pod kran.
 

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#84
RudTrans widzę się zbroi i to mocno. Wszystkie nowości jak najbardziej na plus, ciekawy pomysł ze zrobieniem FH4 w konfiguracji pusher. Co do Streamline pięknie wygląda w swojej prostocie, nawet bez żadnych "tuningowych" dodatków. :)
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#86
Witam, dziękuję za komentarze jak i oceny.
Dzisiaj kolejne dwa Volva i kolejna nowa naczepa. Oba Volva różnią się tylko tym, że jeden ma spojlery za kabiną, a drugi nie ma :).
volvo żółty 2.jpg
volvo zółty.jpg
volvo tył.jpg
Oraz Volvo z nową naczepą:
Volvo.jpg
volvo bok.jpg
naczepa środek.jpg
naczepa tył.jpg

Zapraszam do komentowania jak i oceniania, Michałowi dziękuję za "drobną" ingerencję w wygląd modeli :D
 
Ostatnio edytowane:

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#96
Też mnie przeraziły te kalki z decalprintu, mam i wciąż szukam sporej motywacji żeby zabrać się za nowe Volvo - ale faktycznie te kalki dobrze nie wyglądają. A zestawy klasyczne i podobają mi się. Czym tą wannę brudziłeś w środku?