• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja RudTrans

OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witam, na wstępie chciałbym podziękować za komentarze jak i oceny :)
Po krótkiej przerwie ciąg dalszy prezentowania firmowych "złomków", a mianowicie, stara, poczciwa Renówka, która jest jedynym tak wysłużonym samochodem w firmie, oraz naczepa Wielton która też ma swoje lata. Będzie również kolejne Volvo w konfiguracji 6x2 tzw. pusher, oraz firmowy "biały kruk" :D.
nowa prez 004.jpg
nowa prez 004.jpg
nowa prez 007.jpg
nowa prez 008.jpg
nowa prez 011.jpg
nowa prez 014.jpg
nowa prez 018.jpg

Volvo póki co jest z ruchomą podłogą, ale czy pozostanie z nią to sam nie wiem :) ...
nowa prez 019.jpg
nowa prez 025.jpg
nowa prez 026.jpg

Zapraszam do komentowania i oceniania,
Pozdrawiam, Kacper :)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
W naczepie od AE belka do wymiany. ;) Żółte FH bardzo ciekawe ale moim faworytem jest białe Volvo. Niby tylko pomalowany front a wśród rzeszy takich samych bardzo się wyróżnia na drogach. :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Magnumka jak z typowego dziad-transu, ale trzyma się dzielnie. :D Spodobał mi się motyw z przyrdzewiałą felgą w żółtym Volvie, bardzo realistycznie to wygląda.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Żółty widzę na kierunki skandynawskie uszykowany :D Podoba mi sie w takim kolorze to volvo i w tym układzie osi . Magnuma widać że swoje już przewiozła . Styrana jak należy , a ta naczepa to idealnie pod nią uszyta . Co do nowego volva z kempfem to co tu będę dużo mówił . To jest zdecydowanie mój słaby punkt :D Podoba mi się to że jest mało szałowy jeśli chodzi o kolory . Na koniec wywodu mam jeszcze prośbę o wspólne zdjęcie tych kempfów firmowych :D Tak za tydzień .
 

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
W burtówce może nie tyle wymiana belki co trzeba by ją obrócić do góry nogami. :p A patrzyłeś jak FH wygląda z tą burtówką? :D
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Renata z mojego miasta i tak zaniedbana.... hańba Ci! :D A tak serio wyszedł fajny spracowany ciągnik, tylko ta 5.... kompletnie nie pasuje. W naczepie tak jak Marcel napisał belka do wymiany. Volva też fajne. Albinos fajny bo nietypowy, a żółte też fajne bo fajna konfiguracja. Ciekawym detalem są wycięte nadkola i pordzewiała felga. A z walking floorem całkiem fajnie wygląda.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
renia pierwsza klasa ! :D szacun za kawał dobrej roboty :) volva też fajne choć z nich bardziej mi 3 ośka się spodobała ;)
 

oltrans

Znany użytkownik
Reakcje
37 0 0
Identyczną magnumkę ma dziad-trans z fili Jędrzejów,ostatnio wysypywał masę na rozciełacz bez hamulców ;)
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
Witaj mój imienniku, przejrzałem cały twój wątek i powiem tak: wszystkie twoje ciężarówki i naczepy są MEGA:eek: i tylko jeden ciągnik mi się nie podoba,:niepewny: mowa tu o Białym Kruku. Ten grill psuje cały efekt moim zdaniem, ale każdy ma inny gust ;). Zaciekawiła mnie również żółta Scania T 400 koników, mógłbyś zrobić jej prezentację ? :D
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witam po dość długiej przerwie, na początku chciałbym podziękować za komentarze i oceny :).
Dzisiaj kolejny zestaw firmowy i kolejne zdjęcia pokazujące tabor :).
Nowym zestawem jest Scania Streamline wraz z naczepą, chłodnią marki Schmitz, naczepa nie jest nowa, jak to mawiają... po prostu w Polsce przechodzi swoje drugie życie, dlatego tył naczepy jest tak zmęczony.
IMG_20150904_132351.jpg
IMG_20150904_132502.jpg
IMG_20150904_132632.jpg

Oraz kilka innych zdjęć...
IMG_20150904_132227.jpg
IMG_20150904_132811.jpg
IMG_20150904_132919.jpg

A tutaj dwie najmocniejsze firmowe jednostki
IMG_20150904_133021.jpg

Zapraszam do komentowania i oceniania ;)