• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja RudTrans

OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#24
IMG_20141223_195352.jpg

Witam, firma RudTrans z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku ma przyjemność złożyć Wam, forumowicze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, żeby przybywało Wam modeli do gablot.
Ja szykuję się na kolejną prezentację, która ukaże się w Sylwestra ;)
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#25
Witam wszystkich, po krótkiej nieobecności w temacie robimy małe odświeżenie :)
Na początek chciałbym zapowiedzieć, że firma poszerzyła swój tabor o naczepę, nie wywrotkę a chłodnie, a dokładnie Krone ze spedycji DSV, dlaczego tak się stało? Otóż kilka lat temu mieliśmy przyjemność współpracować z tą firmą i postanowiliśmy odświeżyć kontakt z tą że spedycją, z podpisaniem umowy nie było jako takich problemów więc naczepa zawitała na plac i została spięta z mocarnym Volvem o największej mocy silnika czyli 750KM. Doszło także do odbioru dwóch ciągników, również są to Volva FHIV.
RudTrans.jpg
RudTrans2.jpg
RudTrans3.jpg

RudTrans 8.jpg

Bliźniacze Volva o których było wspomniane w opisie:
RudTrans odbiór.jpg
RudTrans6.jpg
RudTrans4.jpg
RudTrans5.jpg

A tutaj jedno z naszych Volv i Scania Streamline:
RudTrans Piotr.jpg
RudTrans stre.jpg

Co do prezentacji, trzeba było trochę poczekać ale myślę, że było warto.
Zapraszam do komentowania jak i oceniania zestawów ;).
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#26
Szkoda że tak wszystko za jednym razem wrzuciłeś. :ostrozny:
Zestaw pod DSV bardzo fajny, ciekawie wyglądają lampy z czarnym wkładem z FH16. Bliźniaki to kwintesencja polskich przewoźników. Blachy WGM idealnie tu pasują, choć przyczepić się mogę do starego wzoru tablicy (flaga Polski), który został wycofany po wstąpieniu naszego kraju do UE. W Streamline podobają mi się lampy, mimo iż widziałem je już w kilku modelach to nadal mnie zachwycają.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.956 386 20
#30
Ciekawe te Volviaki. Pięknie wygląda z naczepą DSV. No i te dwa z Kempfami też są świetne.
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#34
Witam! Cieszę się, że zestawy się spodobały. Wczoraj kilku osobom obiecałem, że dzisiaj dodam lepsze zdjęcia, tak więc się dzieje, poniżej są nowe zdjęcia :).
Volvo.jpg
dsv.jpg
DSVka.jpg
czerony.jpg
tył.jpg

A tutaj taki nasz "Biały kruk" :D :
biały.jpg

Zdjęcie z wczoraj mogło nie ukazać dobrze Scanii w całości tak więc i jej zdjęcia są nowe:
stream.jpg
streamnowa.jpg

Oraz dwa bonusowe zdjęcia:
DSV3.jpg
grupa.jpg

No i jeszcze fotki naczep od tyłu:
DSVka2.jpg
wszystkie.jpg

Pozdrawiam ;).
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#35
Poszedłeś po bandzie kolego:) .modele które zaprezentowałeś robią wrażenie(y) ,i nie jeden z nas widziałby w swojej kolekcji ,ja na pewno tak :):):)..Piękne to mało powiedziane ,(y)(y)(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#36
Szkoda że tak dużo na raz dałeś , trzeba było dawkować emocje ;) Bardzo ładne składy , wszystkie mi się podobają . Tylko jak dla mnie największym blaskiem biją czerwone volva z kempfami . Dla kapitalne . Na ich tle reszta dla mnie średnio wygląda , chociaż też ładne :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.956 386 20
#38
To nowe Vovlo jest bardzo fajne, ale zaczyna mi się nudzić. Wszyscy je pokazują i pokazują, i pokazują... Natomiast Scania wygląda kapitalnie. Podoba mi się.