• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Port Miejski Wrocław

OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
Krzysiu, te umiejętności to ciągłe próby, testy i patrzenie na prace innych i ich pomysły. Potem kopiowanie i rozwijanie pomysłów ;)
Przez samo patrzenie i marudzenie "ja tak nie potrafię" nie da się nic zrobić. Może znajdę zdjęcia mojej pierwszej dioramy to wam pokaże będziecie pękać ze śmiechu :D
Co do wzroku to jeszcze daję radę na szczęście ;)
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.651 33 4
Jeśli cała makieta będzie tak zdetalizowana to będzie majestrzyk :cool: Mam tylko pytanie co to jest to "pianino" na środku pokoju? Mi to się kojarzy z takim urządzeniem na którym pracowała telefonistka w latach 80/90, z setką kabli przełączanych dla złapania odpowiedniej linii. Akurat moja ciotka w Morągu tak pracowała w przychodni lekarskiej i nietrudno zapamiętać taka centralę (w sumie nie wiem jak to się fachowo nazywało).
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
 
OP
OP
Artur

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
To taka lada do obsługi interesantów miała być. Ale kąty nie wyszły i wygląda jak pianino dwu osobowe :]] ale trudno. Coś tam jeszcze dodam ale bryła zostanie.

@nohab czy tablica ogłoszeń może być? Ma nawet szybę ;)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.402 463 29
Gomółka, Bierut ze Stalinem, a Gierek z Jabłońskim. No ale nie wszyscy razem. Jak real to real.
Jak real, to Gomułka, nie Gomółka. ;)
Najlepiej Edward Gierek, Henryk Jabłoński i Jaroszewicz. To były trzy, formalnie najważniejsze osoby w PRL lat 1970. Gierek był I sekretarzem PZPR, Jaroszewicz - premierem, a Jabłoński był przewodniczącym Rady Państwa, która była ciałem kolegialnym, pełniącym bardzo z grubsza biorąc, rolę prezydenta.
centralę (w sumie nie wiem jak to się fachowo nazywało)
To jest ręczna łącznica telefoniczna, zwana też ręczną centralą.
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
543 115 2
Tablica ogłoszeń może być. Pianino wywal, zrób normalną ladę. Zdemontuj górną klapę i połóż prosty blat.
Czy w tych biurach, wszystkie grzejniki były na wewnętrznych ścianach?
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.402 463 29
No, ładne zdjęcie. Jak dla mnie, to potwierdza ono moje stwierdzenie, że powinny być odbojnice albo inne elementy, chroniące żłobek na obrzeże koła, ale to już wiemy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 11
Buduję makietę 75

Podobne wątki