• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

POCZĄTKUJĄCY - PROSZĘ O POMOC

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
158 1 0
#21
Mazhino a masz sterowanie cyfrowe? Jeżeli tak to jakiej firmy? Jeżeli pociąg postawisz na tory to wydaje jakiś dźwięk? Jeżeli tak to nie ustalaj więcej bo spalisz silnik! Żeby lokomotywa jeździła cyfrowo to musi mieć zamontowany dekoder.
 
Reakcje
0 0 0
#22
tak, mam sterowanie cyfrowe. niestety nie wiem czy w lokomotywie jest dekoder. najprawdopodobniej, nie ma. jak stawiam lokomotywe to jest dzwiek ale nie jezdzi nic. czeka mnie zakup lokomotywy z dekoderem bo ta co mam to z zestawu startowego PIKO z przed kilku lat.
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
316 13 0
#23
Marek Bydgoszcz napisał(a):
... u nas też jest gwiazdka i przychodzi gwiazdor. Na Śląsku podobno dziesiątko.
DZIECIĄTKO! I nie podobno tylko na pewno. Chociaż ostatnio coraz powszechniej wszędzie wpieprza się jakiś siwy brzuchaty facet ubrany w czerwony kubrak z biała lamówką i butelka coca coli w łapie. Jeszcze chwila i będziemy miec na bilboardach napisy "Happy holidays" albo jeszcze lepiej: "Happy universal holidays" jak coraz częściej w eurokołchozie.

Tyle o tematach Świątecznych. Na tematy modelarskie poruszane w tym wątku to... Szkoda gadać :? Nie sprawdziłem Czy dział "początkujący" jest okresowo czyszczony czy panom "początkującym" nawet nie chce się poczytać o co inni początkujący tydzień wczesniej pisali i co im odpisywano.
 

Podobne wątki