• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja osobowe - VWAdam

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
No tak... W takim malowaniu to tą X5 zrobiło tylko Schuco i jak na metalowy odlew wykonany jest naprawdę dobrze.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Ciekawe malowanie BMW .ale z ostatnich prezentacji z chęcią bym widział u siebie w kolekcji:) białego Golfa .cabrio Golfa i Scirocco z białym pasem (y).są świetne .gratuluje takich modeli (y)
 
OP
OP
VWAdam

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Koledzy - BMW w moim komisie wylądowało całkiem przypadkowo :) a potrzebuję z niego tylko parę drobiazgów :) dlatego napisałem że budę chętnie odsprzedam za browara :)
 
OP
OP
VWAdam

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Po dość sporej przerwie na komis trafiły kolejne VW i dodatkowo mały Swift ale to już dla mojej żonki do jazdy po mieście :):) Odnośnie tego ostatniego to jeszcze raz dzięki Marcin za Suzi w naszej skali :)
P1030135.JPG
P1030136.JPG
P1030137.JPG
P1030138.JPG
P1030139.JPG
P1030140.JPG
P1030141.JPG
P1030142.JPG
P1030143.JPG
P1030144.JPG
:)
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Witam, najazd Lt-k z lawetą pierwsza liga, z chęcia bym taki zestaw kupił,....
[DOUBLEPOST=1455750182][/DOUBLEPOST]Oczywiście z passatem i t5 :) pozdrawiam
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Fajnie to transportujesz na prawdę bardzo mi się podoba :) modele też ciekawe i ładne,a po plandeką na Lt pewnie wieziesz jakieś motory :D
 

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Swift musi koniecznie zagościć też u mnie ;) A z pozostałych przedstawionych modeli najbardziej podoba mi sie T5 w metaliku, choć Passat również jest ładny.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Volkswagen Passat B7 Variant w czerwonym kolorze wygląda bardziej drapieżnie. Wykonanie pojemnego Passata bardzo dobre. Relingi na dachu dodają mu rasowego wyglądu. Taki sam kolor jest oferowany dla nowego B8 Alltrack.
Suzuki Swift chyba czuje się zagubiony w stadzie Wilków ;) Mały japończyk jest rzadkim modelem, więc dobrze się wpisuje w szeregi komisu 1/87. Volkswagen T5 to już klasyka gatunku. Ładnie wygląda w metalicznym kolorze.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Volkswageny, jak zwykle u Ciebie, bardzo fajne lecz tym razem najbardziej przypadł mi do gustu czerwony Japończyk. Rietze bardzo dobrze go zrobiło. (y)
 
OP
OP
VWAdam

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Mafo - muszę się po cichu przyznać :gwizd: że w tym transporcie ten mały miejski ninja też podoba mi się najbardziej ;) ale to też po części zasługa faktu że to prezent a prezenty podobają się najbardziej (y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Adam, nie myślałeś oprócz komisu otworzyć autoryzowanego dealera VW ? ;) Znalazłem na francuskim forum 1/87 takie cudeńko pewnego zapaleńca marki VW:


 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
:eek:woooowwwww chce chce chce !!!!! :rolleyes: mojjeee marzenie :love: heheh Nie no pozostaje mi tylko rzec - chapeau bas :)
Ale wypas !!! Czy gość chce sprzedać? Ktoś wie... jak nie to pozazdrościć zbieram vagi :) elooo dla Wszystkich
No to trzeba wziąć płytki polistyrenu HIPS, metalową linijkę, ostry nożyk, powycinać, pokleić, na przezroczystym HIPS-ie namalować czarne kreski i już jest salon. :)
 
OP
OP
VWAdam

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
Jeżeli ktoś jest w stanie wykonać taki salon, proszę o info, bardzo mi się podoba
Mój zachwyt był oczywiście żartobliwie przesadzony :D
Bez dwóch zdań salon wygląda fajnie ale jak już zdążył zauważyć nasz kolega Mafo - wielkiej filozofii to tu nie ma :) fakt faktem sam też jeszcze nieeksperymentowałem z "budowaniem" ale taki salon to za specjalny problem raczej nie jest. Ja będę sam próbował i Ciebie też do tego namawiam bo co samemu to samemu :) tylko żeby człowiek czas miał na to to byłoby super :):)
aaaa i skoro Pietras83 kolekcjonujesz/skupiasz się na VW to od czasu do czasu odezwij się to może coś pohandlujemy z tych co mamy po 2-3szt :) pozdro
 

Podobne wątki