• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja osobowe - VWAdam

OP
OP
VWAdam

VWAdam

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
U mnie jak widać zbyt często to się nie pojawiają nowości ale... powolutku do przodu :) Myślę że już miałbym mały problemik z ustawieniem ich na swojm biurku a mam spore :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Ciekawe modele. Nowe, wiadomo... bardzo fajne, ale i tak staruszek kombiak przebija wszystkie. :) Przynajmniej jak dla mnie. ;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
Bardzo ładne nabytki się pojawiły w komisie. Brązowy Golf Cabrio najbardziej się rzuca oczy. Jest po prostu piękny z tym czerwonym wnętrzem. Golf V GTI nie jest już tak dopracowany jak otwarty brat.
Najbardziej przemawia do mnie VW Passat za historię i extra wykonanie. Zamknięty na placu EOS też ma coś w sobie, ale nie jest już tak czarujący jak kawowy kabriolet. Brakuje mu tego czegoś extra.
 

Podobne wątki