• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Osobowe - Szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam
Częściej kupuję modele samochodów ciężarowych niż osobowych jednak od czasu do czasu jakaś nowa osobówka pojawia się w mojej kolekcji.

1. Volkswagen Passat B6 - WIKING
SDC12082.JPG
SDC12084.JPG
SDC12085.JPG
SDC12086.JPG


2. Volkswagen Passat B5 - herpa

SDC12087.JPG
SDC12089.JPG
SDC12090.JPG
SDC12091.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#2
Wiking zdecydowanie ładniejszy od Herpy. Dużo dokładniej wykonany. Choć nie przepadam za VW to B6 podoba mi się.
 
OP
OP
szczypior6192

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
mafo dzięki za komentarz.
Z tych dwóch modeli Passatów też wolę B6, a i w rzeczywistości B6 jest jedną z moich ulubionych osobówek.

Dziś troszkę PRLu.

3. Volkswagen Golf I - WIKING

SDC12075.JPG
SDC12076.JPG
SDC12077.JPG


4. Trabant 601 S - WIKING

SDC12092.JPG
SDC12093.JPG
SDC12094.JPG
SDC12095.JPG
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.284 47 0
#4
Czarne blachy jednak wyglądaja na każdym modelu dobrze.Mają dużo więcej wdzięku niż te nowe białe.Trabant Wikinga to chyba dość rzadki model.Ja przynajmniej nie spotkałem się z nim za często.
 
M

Maverick

Gość
#5
Bardzo ładnie je zrobiłeś i te detale dodają im niesamowicie realizmu. Niby nic takie drobne podmalowania jak światła,korek wlewu paliwa czy listwy a tak wiele efektu daje.(y)
 
M

Maverick

Gość
#7
Fajne modele choć przy maluchu Brekina poszła trochę na łatwiznę przerabiając starszy model na nowszy. Czyli np. tylko przemalowali zderzaki starego typu na czarno i domalowali (tylko) listwy.
Ale i tak dobrze wygląda.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#8
Maluszek fajny i choć Brekina niewiele zmieniła w stosunku do poprzedniej wersji to i tak warto go mieć. To przecież kawał historii naszej motoryzacji.
Siódemka wygląda świetnie w tym lakierze. Ten lakier to własna robota? Bo ja nie spotkałem się jeszcze z taką siódemką w naszej skali.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#9
Ładnie zrobiona dioramka dodaje uroku prezentowanym modelom, oczywiście te zwaloryzowane prezentują się znacznie lepiej od sklepowych czyściochów :)
 

Podobne wątki