• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Multimaus roco - awaria

vqsoft

Znany użytkownik
Reakcje
4 0 0
#1
Witam... dziś po wielu tygodniach chciałem sobie pojeździć wraz z juniorem świeżo zakupioną stonką a tu zonk...
MM po podpięciu ładnie sie budzi ale na obudowie centralki nie świeci się kontrolka power.. napięcie z zasilacza idealne 18v a na wyjściu z centralki zima.. brak reakcji na zwarcie na torach....
dziwna sprawa..
miał ktoś taki przypadek ?
btw ile roco daje gwarancji ? zestaw startowy kupiony legalnie w dimie.. w styczniu 2014
 
OP
OP
V

vqsoft

Znany użytkownik
Reakcje
4 0 0
#3
Przewód odłączyłem od torów. Podpięty jest tylko do MM. napięcie nie wychodzi z centralki. Nie świeci się kontrolka power .
 

vs125

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
Odłącz go od tej skrzynki ( boostera ) chyba fachowo centralka to jest mysz ( ta czerwona ) i sprawdź czy tam jest napięcie to wykluczy uszkodzony przewód
 
OP
OP
V

vqsoft

Znany użytkownik
Reakcje
4 0 0
#5
centralka to centralka - mysz to mysz.
przewód wykluczony. na samym początku..
zresztą o takiej awarii nie chciało bym mi się pisać ;)
 

Podobne wątki