• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

multiMAUS Firmware Update

OP
OP
T

TKK

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
gbbsoft napisał(a):
Czyli rozumiem, że sama mysz ustawiona na adresie "1" oraz sama mysz ustawiona na adresie "15" także wywołuje ten sam efekt. Dobrze rozumiem? Bo tak chcę im to napisać.
tak, ale oni mieli na mysli piszac o adresie 15 zeby przestawic LH100 na 15

MM ustawialem na 1, 31, i inne i ciagle to samo
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#22
Moim zdaniem należy się skupić na układzie "centralka Lenz + Multimouse" (bez żadnych dodatków). Taki układ eliminuje jakikolwiek wpływ LH100!
 
OP
OP
T

TKK

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#23
gbbsoft napisał(a):
Moim zdaniem należy się skupić na układzie "centralka Lenz + Multimouse" (bez żadnych dodatków). Taki układ eliminuje jakikolwiek wpływ LH100!
dlatego teraz nawet nie biore LH100 jak ide testowac :)
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#24
Ponieważ się pogubilem, to proponuję, abyś po skończeniu testów spisał w punktach jakie konfiguracje przetestowałeś i nie działają. Wyślę im tą listę... :)
 
OP
OP
T

TKK

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#25
gbbsoft napisał(a):
Ponieważ się pogubilem, to proponuję, abyś po skończeniu testów spisał w punktach jakie konfiguracje przetestowałeś i nie działają. Wyślę im tą listę... :)
heh - nooo - ciezko to spisac - ale chyba mniej wiecej jest to udokumentowane w tym watku.

dodatkowo teraz - jak pisalem wczesniej - testuje juz tylko MM bez LH100 - dokladnie w takim celu jak pisales

a pozatym to ide teraz spac...
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#26
Dodam, że otrzymałem kolejną odpowiedż od firmy Roco.
Odsyła mnie na forum, gdzie znajdę pewną odpowiedż na... moje tam zadane pytanie! sic.

Razem z TKK wyciągneliśmy wnioski, że albo nie chce im się dochodzić, dlaczego nie działa, albo po prostu nie wiedzą dlaczego...
W obu przypadkach: żenada.
 

misie_

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#28
Witam,
Jestem nowy na forum i rozpoczynam przygodę z modelarstwem kolejowym i mam pytanie.
Od kilku dni szukam info. jak zaktualizować multimaus V1,02 do wersji V1,04 pl. znalazłem plik https://www.roco.cc/en/service/downloads/multimaus/index.html
ale jak i czy jestem w stanie zrobić to sam?
Jeżeli jest to wyższa szkoła jazdy to proszę o namiary na kogoś z Łodzi lub okolicy kto jest mi w stanie wgrać nowy soft;)
Dzwoniłem do modelmani i chętnie mi wgrają, ale sami rozumiecie że szybciej będzie lokalnie (jak się da)

dziękuje za pomoc
 

misie_

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#31
super dzięki za odpowiedź, ale jutro idę do pracy więc nie dam rady:mad::cry: a jak nie znajdę w Łodzi to będę musiał wysłać do modelmani. szkoda że tak późno się dowiedziałem o wystawie bo bym przyjechał z synem żeby zobaczył jakie koledzy cuda tworzą :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 2
DCC 45
DCC 7
DCC 4
DCC 3

Podobne wątki