• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

multimaus

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#1
Witam. Mam pytanie. Czy zestaw sterowania z multimausem mogę podłączyć do torów za pomocą pikowskiego klipsa przyłączeniowego z zestawu cyfrowego? Albo - czy mogę bezpośrednio przylutować kabelki do szyn, bez żadnych klipsów?
 

Blue

Użytkownik
Reakcje
30 1 0
#2
Zakładam, że dorosły facet nie pyta, czy prąd z DCC Piko różni się od prądu z DCC Roco tym, jakie metale go przewodzą, więc problem musi leżeć gdzie indziej.

Nie będąc Tobą nie wiem, czy możesz. Jeśli nie masz klipsa, nie masz lutownicy albo nie umiesz lutować - to zapewne nie możesz. Musisz sobie sam odpowiedzieć na to trudne pytanie. ;)
 
OP
OP
arch_przemo

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#4
Blue napisał(a):
Zakładam, że dorosły facet nie pyta, czy prąd z DCC Piko różni się od prądu z DCC Roco tym, jakie metale go przewodzą, więc problem musi leżeć gdzie indziej.

Nie będąc Tobą nie wiem, czy możesz. Jeśli nie masz klipsa, nie masz lutownicy albo nie umiesz lutować - to zapewne nie możesz. Musisz sobie sam odpowiedzieć na to trudne pytanie.
Po pierwsze - nie wiem, bo nie widziałem, jak przyłączane są kabelki do toru przyłączeniowego w roco - czy tam jest jakiś klips, czy nie. Mam A-gleisy pikowskie, a zamierzam kupić zestaw do sterowania z multimausem. Do tej pory używałem sterowania pikowskiego. No i dlatego pytam, czy przez klips, który mi się ostał, mogę się podłączyć.
A druga część mojego pytania była oczywista: czy mogę bezpośrednio przylutować kabelki do szyn, bez żadnych klipsów?
Oj, Blue, kurde :???: a w ogóle - jakby mi się gdzieś zgubiła lutownica, albo gdy będę miał inny podobny problem, to na pewno do Ciebie o tym napiszę :D ............................
ale za to:
gbbsoft napisał(a):
no właśnie - o to mi chodziło.... Dzięki Piotrze!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 19
DCC 2
DCC 45
DCC 7
DCC 4

Podobne wątki