• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Moje, oświetlone wagony pasażerskie

krzys.

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.289 41 5
#27
Ty kupujesz całymi składami, czy na raty? Wydaje mi się, że chyba to pierwsze.
A takie poważne pytanie, jakiej produkcji jest ten sypialny ? Rivarossi ? Roco? Tillig? ACME?
 
OP
OP
garcia ramirez

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
#28
Tak, staram się dobierać poszczególne składy, niestety kupuje pojedyńczo z różnych źródeł, często na zamówienie. Wszystkie prezentowane powyżej wagony są produkcji ACME.
 

TOM94

Aktywny użytkownik
Reakcje
45 0 0
#29
Taka drobna sugestia: lepiej robić zdjęcia po ciemku (nie w całkowitej ciemności) to fajniej będzie wyglądać oświetlenie na zdjęciach ;)
 
OP
OP
garcia ramirez

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
#39
No i jak zwykle trochę 5/epoki. Tym razem udało mi się dokompletować wagony do pociągów: D346 Dacia Bukareszt - Wiedeń, CNL40456 Orion PRAHA - Kopenhaga, bagaż do EN467 Wiener Walzer z Budapesztu do Zurichu i naszą kuszetkę. Piętrowy wagon sypialny City Night Line okazał się dla naszego oświetleniowca prawdziwym wyzwaniem - pochłąnął 3 listwy oświetleniowe.
 

Załączniki

Podobne wątki