• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Piękny model, może kiedyś i u mnie zagości i ulegnie małym zmianom. :)
i taki bonus ode mnie, wysiadam dzisiaj z autobusu a tutaj...

Przepraszam za jakoś ale robione telefonem.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
No tak, firma padła, a resztki po niej jeżdżą dalej.
Ostatnio udało mi się zrobić taki zbiorowy zakup i mogę dziś pokazać kilka modeli z polskimi korzeniami.

IMG_6069.jpg
IMG_6070.jpg
IMG_6071.jpg
IMG_6072.jpg
IMG_6073.jpg
IMG_6074.jpg
IMG_6075.jpg
IMG_6076.jpg
IMG_6077.jpg
IMG_6078.jpg
IMG_6079.jpg
IMG_6080.jpg
IMG_6081.jpg
IMG_6082.jpg
IMG_6083.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
27.579 108 2
Na trzaskałeś tych poloników (raczej modeli z polskimi korzeniami ;)) aż miło, Mana nie znałem , Volvo z Pruszkowa mam ale najbardziej podoba mi się Daf.(y)
 

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Jak tak patrzę i widzę w modelu drobną wzmiankę że coś jest napisane PL i jest uważane że to polonik:devil:
Ludzie,co to ma wspólnego z Polską???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Czy wam się wydaję że jak ma napis po polsku i podany adres to jest polonik????????????????????????????????????????
Wybacz Mafo ten wątek w Twoim temacie,ale takie coś mnie rozwala jak widzę jak ktoś takie bzdury wypisuje i uważa ża to poloniki..........
Może otwórzcie nowy temat sporów i zacznijmy od początku na temat polskich przewoźników i co to jest polska firma typowa,bo z tym jest związane sporo czynników.
Czekam na dyskusję..........
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
27.579 108 2
Jak tak patrzę i widzę w modelu drobną wzmiankę że coś jest napisane PL i jest uważane że to polonik:devil:
Ludzie,co to ma wspólnego z Polską???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Czy wam się wydaję że jak ma napis po polsku i podany adres to jest polonik????????????????????????????????????????
Wybacz Mafo ten wątek w Twoim temacie,ale takie coś mnie rozwala jak widzę jak ktoś takie bzdury wypisuje i uważa ża to poloniki..........
Może otwórzcie nowy temat sporów i zacznijmy od początku na temat polskich przewoźników i co to jest polska firma typowa,bo z tym jest związane sporo czynników.
Czekam na dyskusję..........
No niestety z braku innych modeli każdy z polskim napisem traktowany jest jak polonik, to są tylko odziały ale zawsze coś a polskich przewoźników niestety nie ma lub jest ich bardzo mało.
Także to jest kwestia nazewnictwa chyba.;)
 

Podobne wątki