• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moja kolekcja

OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.983 2 0
Witam wszystkich i dziękuję za miłe komentarze:)
Po dłuższej przerwie przyszedł czas na pierwszą prezentacje w nowym roku modelu po małych przeróbkach(y)będzie to:
84.Man Tgx XXL w barwach firmy SFT...
20210117_151650.jpg
20210117_151947.jpg
20210117_152154.jpg
20210117_152058.jpg
20210117_155745.jpg
20210117_152354.jpg
20210117_152848.jpg
20210117_152944.jpg
20210117_152454.jpg
Zapraszam do komentowania:)
Pozdrawiam Maciek
 

Przemekk

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
432 0 0
Pobieżne oględziny produktu Herpy pozwalają zobaczyć ile pracy jest włożone w model. Trąbki, reflektory górne, klima, lampy z przodu, malowanie kabiny, obrysówki i to nie jest koniec listy!

Jest jednak jedna rzecz, którą dałoby się poprawić i to nawet na tym etapie (Tylko proszę się nie obrażać) - baki. Są specjalne kalki w truckdecals: Tankbänder schwarz , przyznaję, że ich nie używałem, ale podejrzewam, że efekt będzie bardzo dobry. Ewentualnie taśma malarska maskująca. Oklejamy bak i łatwo pomalujemy te linie. Moim zdaniem zrobi to różnicę, a pracy przy tym jest niewiele. Ja już w tym roku się tak naoglądałem perełek, że pora się będzie w końcu też zabrać do roboty i pokazać coś nowego ;)
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.983 2 0
Man świetny , nad spalonym Iveco trzeba by popracować by go urealnić, najlepiej poprzeglądaj fotografie spalonych samochodów to jest bardzo trudny temat w skali 1/87 :)
Marcin to pierwszy i ostatni spalonym model w mojej kolekcji:ROFL:ten spadł z półki i się połamał a że nie było możliwości już go poskładać taki los go spotkał:ROFL:
 
OP
OP
kosmo83

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.983 2 0
Pobieżne oględziny produktu Herpy pozwalają zobaczyć ile pracy jest włożone w model. Trąbki, reflektory górne, klima, lampy z przodu, malowanie kabiny, obrysówki i to nie jest koniec listy!

Jest jednak jedna rzecz, którą dałoby się poprawić i to nawet na tym etapie (Tylko proszę się nie obrażać) - baki. Są specjalne kalki w truckdecals: Tankbänder schwarz , przyznaję, że ich nie używałem, ale podejrzewam, że efekt będzie bardzo dobry. Ewentualnie taśma malarska maskująca. Oklejamy bak i łatwo pomalujemy te linie. Moim zdaniem zrobi to różnicę, a pracy przy tym jest niewiele. Ja już w tym roku się tak naoglądałem perełek, że pora się będzie w końcu też zabrać do roboty i pokazać coś nowego ;)
Dzięki za podpowiedź i radę:)taśmę kupiłem ale dopiero po skończeniu waloryzacji tego modelu:(a tu przy malowaniu za bardzo ręka mi się trzęsła i tak wyszło:cry:ale obiecuję poprawę.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.565 68 0
Długo u Ciebie było Maćku cicho, więc czułem że jakąś "petardę" wkrótce odpalisz...., i nie zawiodłem się, piękna praca(y)(y)(y)
Iveco ma blachy z Żywca, rzut beretem od mojego Bielska, proszę zadbaj o kierowcę co by za długo nie czekał na lawetę;)
 

Podobne wątki