• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Moduły - dioramy

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
2.082 16 2
Doskonały patent na dioramę. Zdecydowanie bardziej podoba mi się pomysł postumentu niżeli kawałek toru wyjęty ze szlaku. Brawa za "okrągły" pomysł.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
396 37 5
Nabyłbym taką podstawkę chętnie ale nie mam miejsca na modele a nie mówiąc o takiej "wystawce" :( Jest piękna i mimo wszystko kombinuję gdzie bym mógł jednak takową umieścić. :D
Napisz mi na pw ile by mnie taka "scenka" kosztowała to może pomoże :D
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.780 13 0
No koniecznie:p.. Na fotce powyżej wyszedł efekt, który kojarzy się z widokiem z przed dworca na pobliski pomnik kolejowy;)...
[DOUBLEPOST=1416574473][/DOUBLEPOST]Ważne ,że sceneria dioramy wpisuje się w temat tła ( no mniej więcej )...;)
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
588 116 2
Na początku pomyślałem, że to mauzoleum, ale drzewka pozytywnie zmieniły odbiór.(y)
Miejsce mało odwiedzane. Brak oznak cywilizacji jak; wydeptana trawa, graffiti, poprzewracane śmietniki i zniszczone ławki.
Zawsze możesz wykonać wersję B.
Danielu, zrób taką do zjedzenia :).
 

Podobne wątki