• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.667 12 2
Pokaż na Trybunałach, koledzy z „Jedynki” są! :) Chętnie sobie to cudo na żywo pooglądamy… ślinka będzie leciała. Będzie trzeba folie rozłożyć przed stoiskiem :D
No bez przesady. :) Niestety albo stety moje modele są mocno skalowe i w łuki, które będą nieć koledzy moje lokomotywy się nie wpiszą. Zwłaszcza na sprzęgach śrubowych. druga sprawa, to brak skrzyń transportowych dla wagonów. Co najwyżej mógłbym Polsata wziąć, ale jeszcze pomyślę. :)
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
DSC09356.JPG

Gagarinowo ! ( wszystkie modele tunningowane przez Telewizora)
[DOUBLEPOST=1463678539,1463677723][/DOUBLEPOST]No i na koniec Esemkowo ( waloryzacja j.w)
DSC09370.JPG
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
Ta SP45-204 ma wymienione odbłyśniki?
NIe ! Lampy waloryzowal nasz Miszczunio TV !

sobie wyobrazimy druta :), pstrykaj .....
Proszszsz !

DSC09377.JPG

Lampy ET41 - robota kolegi 14D40
Lampy EU 06 i EP08 - robota kolegi KarolMara, Do brudzingu pojadą rzecz jasna do Telewizora.
Wszystkie loki Piko zasilam dekoderami ESU4.0 zakupionymi i ustawionymi przez KarolMara. Wtedy jeżdżą najlepiej.
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
Noooo :) Pięknie się wątek rozwinoł :) Na te 5000 tyś miałem wstawić cos swojego ale .... cos niewypalilo :) Pochwale sie później , a tabor i zbiory kolegów podziwiam !! Piękne :)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki