• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.274 61 2
Na czym wzorowales cysterny bo wyglądają jak 20R ale zbiornik wygląda jak od 29R. Z resztą chyba 20R nie doczekały się barw DEC-u.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
a czym wzorowales cysterny bo wyglądają jak 20R ale zbiornik wygląda jak od 29R. Z resztą chyba 20R nie doczekały się barw DEC-u.
Panie dziejaszku, takie cysterny to jeszcze za Niemca robili. Brawo za dobre oko(y). I w DEC'u oczywiście takich nie było. Z założenia jest to science-fiction. No ale co ma zrobić biedny mikro-modelarz, jak z taboru ma tylko co sam sobie nożykiem wystruga;)
Kiedyś może dorobię się jakiegoś właściwszego taboru. Teraz siedzę nad Ygrekami, bo i osobówki mnie ciągną:rolleyes:
Swoją drogą, to dla mnie niemały komplement, że na 15mm cysternie widać, co to za typ:D
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
1.731 13 0
Niemożliwe. Jest większa od modelu...
.... To napewno , ale jak sympatycznie brzmi :). Za to mógłby siedzieć w lokomotywie sympatyczny kleszcz Julian - ten dałby radę ;)... W każdym razie jest to cud ,że takie malusieńkie modele mogą być tak fantastycznie odwzorowane ..Wielki szacunek za tak nieskończenie trudną i piękną robotę...
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 14
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki