• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
A to jezdzi pod inna (bandera ),FS. :D
 

Załączniki

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
Dzieki. :!: A tak na marginesie to loko spalinowa (brazowa) to TOBRUK to Ln 372,loko akumulatorowa (czarna) to E 220.Obie wykonane wlasnorecznie na podstawie orginalnej dokumentacij :D
 
Reakcje
0 0 0
Witam,
Skończyłem niedawno swoją drugą konwersję, więc czas się pochwalić. :D
Bipa, czy raczej już Bhp w moim ulubionym malowaniu powstała oczywiście na bazie starego Schichta. Pudło nie zostało pozbawione wystajacych listew, rynienek, ramek itd. , ale już w następnej bipie zrobię to na pewno. Następna sprawa-czoła. Większość "jajecznic" miała czoła proste, ale znalazłem też zdjęcie za ściętymi, więc jest to jak najbardziej poprawne.
PS Czy wiecie gdzie mogę dostać kalki na bipę inną niż oliwkowa (inne kolory niektórych napisów)?
Pisałem do Allegratki, ale trzeba by zebrać chętnych na, z tego co pamiętam, 100szt.
 

Załączniki

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
Dorzucę zdjęcia moich ostatnich konwersji. Nie są to może ideały, ale cieszą oko i pójdą na allegro (jak wszystko co ma polskie napisy ;) ).
 

Załączniki

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
stach_4444 napisał(a):
Jeżeli chcesz się trochę pobawić i nie boisz się, że zniszczysz model i stracisz kasę za lokomotywę bazową (BR 120, części niezbędne do przeróbki, aerograf, farby) to jedziem z tym śledziem. Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz miał dobrze przerobiony model to wyślij do Jan-Kol'a. Wszystko zależy od ilości pieniędzy, które masz i zapału do pracy. Reszta to twój wybór. ;)
Najgorsze jest dla mnie przerobienie lamp i elektronika... :oops:
trawionki i kalka to nie ma problemu ;)
Czy ktoś mógłby mi pomóc?
 

qwertas

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.367 40 2
Moze nie foty, ale za to 19 filmow na youtube z zabawy moimi modelami - po troche z DR, DB, KPEV, DRG, OBB a nawet FS :) Niektore modele dawaly przez chwile dzwiek.
Jest np. przejazd z kamerka umieszczona na tendrze Br17 Fleischmanna, co mnie sie zawsze podobalo. Moze komus tez sie spodoba. Link do filmow tutaj:
http://www.youtube.com/user/spalinowoz#p/a
 

Bipa1966

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Bylem dzis w fajnym sklepie :D http://www.swiatmodeli.com/ ....kazdemu goraco polecam !! Towaru multum ...tak wiec wybralem sobie 2 modeliki....nowosci Roco !
Moze cos tak na szybko....a wiec.... cysterna.....swietnie wykonane detale....malowanie 1 klasa ...warto kupic. Mozna miec tylko zastrzezenia co do samego pudelka. Tak jakby z 2 czesci zlozone ....inny dol i inna gora !!! Jak oni to zapakowali !!! :D
I kolejny to platforma .....super dlugasna i swietnie pasujace i filigranowe klonice ! Model robi naprawde wrazenie !! Zapakowana w typowe pudeleczko Roco....ale wylozone gabka !!! Bardzo mi sie spodobalo ! Do tego dostalem jeszcze 2 klatalogi.....zupelny gratis !
Zapodam kilka fotek.....robionych tak na szybko :D
 

Załączniki

Stroju

Znany użytkownik
Reakcje
447 2 0
Widzę że cały skład zakończył odyseję która zaczęła się w moim warsztacie.
Ładnie się prezentują na szlaku.
Klient zadowolony, a dobrze bo z tych sześciu jestem szczególnie zadowolony,
no i nie musiałem przyklejać kalek które swą mnogością doprowadzają mnie do szału.
A wagony na pewno są albo będą dostępne cały czas, zależy czy i ile szef ma części na nie, no i ile mam czasu na ich składanie.
Ale wszystkie pytania przez sklep polecam kierować, ja tu tylko lepię co mi dadzą. ;)
 
Reakcje
0 0 0
Witam,
model co prawda nie skończony w 100%, ale coś tam już widać.
Baza to oczywiście kit od Milosza + blaszki GPM. Przybędą jeszcze kalki i pantografy.
Napędu nie przewiduję.
Malowany aerografem. Nie jest idealny, ale cieszy oko.
 

Załączniki

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki