• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarowe HERBI

Foto998

Aktywny użytkownik
Twój wątek to pewniak... za każdym razem prezentujesz coś ciekawego i przerobionego na wysokim poziomie. Scania do gabarytów to istny kozak. Brawa za pomysł i wykonanie!

OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Witam wszystkich.:cool:
Dzisiaj kolejna dawka modeli. Pierwszy to JELCZ 325 chłodnia.
DSC02161.JPG

DSC02162.JPG

DSC02163.JPG

DSC02164.JPG

Kolejny to MERCEDES ACTROS MP4 który już kiedyś prezentowałem. Wyglądał on wtedy tak:
S8304772.jpg

A teraz przybrał barwy GLOBAL TRANS z Moskwy:
DSC02225.JPG

DSC02226.JPG

DSC02227.JPG

DSC02228.JPG

DSC02229.JPG

DSC02231.JPG

Pozdrawiam;)

kosmo83

Znany użytkownik
Jelon tak jak wszystkie ostatnio prezentowane na forum wygląda rewelacyjnie(y)a Mercedes też kapitalnie się prezentuje dzięki tak dużej ilości dodatków(y)oba modele świetne.

pacek23

Znany użytkownik
Jelon jak wszystkie rewelacyjny.Mercedes mnie powalił na kolana.Przepiękne wykonanie,ilość dodatków niesamowita no i smaczku dodaje malowanie ze wschodu.Kapitalna prezentacja.

dziarka

Aktywny użytkownik
Te dwa modele tylko potwierdzają to co napisałem w swoim komentarzu dotyczącym dwóch wcześniejszych modeli. Z wielką przyjemnością dla oka i duszy ogląda się takie sztuki :)(y)

Martino

Aktywny użytkownik
Jelcz klasyka gatunku i świetny model. Actros wyszedł rewelacyjnie. Kierowca widać prawym lustrem lubi wadzić bo obdrapane ;) To celowy zabieg?

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 91
Samochody ciężarowe 26
Samochody ciężarowe 9
Samochody ciężarowe 28
Samochody ciężarowe 51