• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe HERBI

Foto998

Aktywny użytkownik
Reakcje
106 0 0
Twój wątek to pewniak... za każdym razem prezentujesz coś ciekawego i przerobionego na wysokim poziomie. Scania do gabarytów to istny kozak. Brawa za pomysł i wykonanie!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Obydwie Scanie wykonane świetnie i obydwie mi się podobają. (y) Trudno mi wybrać faworyta tej prezentacji.
 
OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Reakcje
2.072 2 0
Witam wszystkich.:cool:
Dzisiaj kolejna dawka modeli. Pierwszy to JELCZ 325 chłodnia.
DSC02161.JPG

DSC02162.JPG

DSC02163.JPG

DSC02164.JPG

Kolejny to MERCEDES ACTROS MP4 który już kiedyś prezentowałem. Wyglądał on wtedy tak:
S8304772.jpg

A teraz przybrał barwy GLOBAL TRANS z Moskwy:
DSC02225.JPG

DSC02226.JPG

DSC02227.JPG

DSC02228.JPG

DSC02229.JPG

DSC02231.JPG

Pozdrawiam;)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Jak zwykle świetnie wyglądające modele, na takie prace czekam zawsze z niecierpliwością :p Jelon bardzo dobrze wykonany, a metamorfoza MP4 wyszła na duży plus (y)(y)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.885 2 0
Jelon tak jak wszystkie ostatnio prezentowane na forum wygląda rewelacyjnie(y)a Mercedes też kapitalnie się prezentuje dzięki tak dużej ilości dodatków(y)oba modele świetne.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Jelon jak wszystkie rewelacyjny.Mercedes mnie powalił na kolana.Przepiękne wykonanie,ilość dodatków niesamowita no i smaczku dodaje malowanie ze wschodu.Kapitalna prezentacja.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Te dwa modele tylko potwierdzają to co napisałem w swoim komentarzu dotyczącym dwóch wcześniejszych modeli. Z wielką przyjemnością dla oka i duszy ogląda się takie sztuki :)(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Pięknie się prezentują te miniatury. Jelcz świetny, ale i Mercedes wygląda rewelacyjnie. (y)
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
Jelcz klasyka gatunku i świetny model. Actros wyszedł rewelacyjnie. Kierowca widać prawym lustrem lubi wadzić bo obdrapane ;) To celowy zabieg?
 

Podobne wątki