• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarowe HERBI

Ciemny

Aktywny użytkownik
fajna ta "wschodnia" MP4, kilka dodatków przy odrobinie pracy i model zyskuje sporo. Jedyne co bym poprawił to antenę na lusterku, wydaje się ciut za gruba.

OP
OP
herbi

herbi

Znany użytkownik
Witam.
Co do ostatniej prezentacji to zabieg na lusterku pasażera był przypadkowy. Kalka podczas nakładania się rozdarła, trochę jej jeszze pomogłem żeby tak trochę realniej wyglądało.
Dzisiaj kolejny Rusek. SCANIA R620 z naczepą KOGEL:
DSC02461.JPG

DSC02457.JPG

DSC02463.JPG

DSC02464.JPG

Pozdrawiam ;)

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Strasznie podobają mi się te ludki Michelin - gdzie je zdobyłeś?
Ludki Michelina produkuje Herpa, a dokładniej Roco Minitanks, nr katalogowy 743297. Musisz szukać w sklepach modelarskich albo na portalach aukcyjnych. Proponuję zapytać kolegi @pj-pauli, może ma w swoim sklepie albo może ma możliwość sprowadzenia?
Wracając do modelu to wykonanie świetne. Podoba mi się tak przerobiony zestaw. Unikat pierwsza klasa. (y)

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 91
Samochody ciężarowe 26
Samochody ciężarowe 9
Samochody ciężarowe 28
Samochody ciężarowe 51