1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika Brodagaz, 30 Czerwca 2012.

1. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Ciekawy Daf. Szkoda, że światła na globie tylko malowane, ale barwy robią tu swoje. Podoba mi się ten zestaw.

• Doceniam Doceniam x 1

2. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Świetna konfiguracja tego DAFa, znów DHL :D(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Kolejny świetny model w barwach DHL(y)widzę że ich flota cały czas się powiększa i na tym się nie skończy..:)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Fajnie wygląda i dość ciekawie wykonany . ale te malowane halogeny dość strasznie wyglądają . Chociaż z drugiej strony , oglądając ostatnie produkcje herpy to można powiedzieć że tymi malowankami AWM ich wyprzedził :D

• Doceniam Doceniam x 1
  5. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Kolejny fajny model po tych nieco przydługawych, tego spedytora w Twojej kolekcji(y) i widzę Marcinie, że chyba wpadłeś w sidła chciejstwa posiadania podkolekcji w tych barwach;)

• Doceniam Doceniam x 1
  6. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Malowanie i drobne detale na duży plus, niestety Daf ciosany siekierą. :( Czyżbyś chciał zrobić konkurencję Michałowi innym kurierem? ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Model dopieszczony w szczegóły,podoba mi się Twój kolejny DHL.

• Doceniam Doceniam x 1
  8. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Kapitalny ten Daf..coraz bardziej podobają mi się modele w malowaniu DHL..(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Co by nudno nie było Daf , DHL :) :) :) IMG_2874.JPG IMG_2877.JPG IMG_2878.JPG IMG_2881.JPG

• Super! Super! x 13
    • Doceniam Doceniam x 1
  10. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

No nie ma nudy ;) Daf przed liftem a naczepa ze skrzynią na palety :) Podoba mi się Twoja kolekcja DHLek (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  11. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Bardzo fajny model . Pasowałby mi taki w kolekcji . Podoba mi się w nim to ze jest w pełni ospojlerowany i ma tą dokładkę pod zderzakiem .

• Doceniam Doceniam x 1
  12. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Lecisz tutaj z DHLami jak w innym dziale z Felbami ;) DAF 105 bardzo mi się podoba ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  13. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

No Marcinie to już chyba celowy rozbój.:D super ten Daf ..naprawdę bardzo ładne są modele w malowaniu DHL(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Twoja kolekcja DHL zaczyna mnie zachwycać:) Powyższy model tylko pogłębia moje wrażenia(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Kolejny fajny "żółtek" z lekkim minusem za światła...

• Doceniam Doceniam x 1
  16. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

Idzie z tymi DHL-ami jak burza :D. Bardzo fajne te Dafy...

• Doceniam Doceniam x 1
  17. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Kurcze co to jakaś promocja była na DHLa gdzie nie wejdę to jakieś żółtko.:) Ten Daf z ostatniej prezentacji zajefajny.(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  18. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Kolejny świetny DHL w twojej kolekcji Marcinie(y)i coś mi się wydaje że to nie koniec pokazu modeli z tej firmy u ciebie..;)

• Doceniam Doceniam x 1
  19. trucker

trucker Znany użytkownik

Z ostatnich modeli najbardziej spodobał mi się actros heisterkamp, zaś dość nietypową konfigurację ma Man dhl. Z ciągników dafa bardziej mi się podoba ten przedostatni. Masz konkretną bazę firmy dhl(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  20. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

IMG_2883.JPG IMG_2885.JPG IMG_2887.JPG IMG_2889.JPG

• Super! Super! x 8

Udostępnij