1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika Brodagaz, 30 Czerwca 2012.

1. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Witam na imię mam Marcin modele zbieram już ładnych parę lat.
    W tym dziale będę pokazywał ciężarówki. Moim konikiem są ciężaróki zabytkowe i klasyczne.
    Zapraszam do oglądania i komentowania.

Wszystkie wyżej pokazane modele ciężarówek , malowałem aerografem i brudziłem.

• Doceniam Doceniam x 1

2. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Widzę, że Twoje oltimery ciężarówkowe nabrały uroku. Trochę patyny i model wygląda o niebo lepiej. A dioramki też ciekawe.

3. Maverick

Maverick Gość

Bardzo fajnie je "pobrudziłeś" i od razu wyglądają lepiej;) a i ta mini dioramka też wyszła zajefajnie.
    Czekam na dalsze twoje prezentacje.

4. Maverick

Maverick Gość

Czekam i czekam na kolejne twoje prezentacje... a tu zastój:rolleyes: Pokaż następne modele wreszcie:)

5. Brodagaz

Dziś Kibri miał iść do kosza bo niekompletny, połamany i upaćkany klejem, ale nie, troszkę pracy i wyszło coś takiego.
    Wiem łańcuch za gruby i pójdzie do wymiany.

6. Maverick

Maverick Gość

No wreszcie się doczekałem:). Ależ go ufajdałeś ale i tak fajnie wygląda a w dodatku na śmietnik miał iść. Tak, więc czasami jak widać warto pokombinować zanim się pochopnie wyrzuci do kosza coś co może tak wyglądać po przeróbkach.;)

P.S. Ja bym jeszcze wykorzystał jedną z tych kłonic i dorobił prosty wózek, i była by piękna dłużyca.:)

7. Mafo

Fajnie Ci wyszła ta przeróbka. Łańcuchy rzeczywiście musisz wymienić. Kiedyś dostępne były takie LINK robione przez Herpę (nr kat. 741576).

8. Brodagaz

Dzięki za wizyty i komentarze.
    Dziś złomek z amerykańskich dróg. Do budowy tego wynalazku zostało użyte różne części , kabina to żywica nie wiem jakiej firmy, podwozie i kiper to Roskopf, koła Herpa i inne.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. pitek

pitek Znany użytkownik

Powiem krótko wspaniałe modele i ich wykonanie...Jestem pełen podziwu jakie cuda można zrobić z tak małych modeli (y)

10. Mafo

Twoja dbałość o szczegóły zadziwia mnie. Model jest zrobiony po prostu idealnie. Typowy ze złomowiska. Gratuluję pomysłu i wykonania.

11. Seba19/77

Seba19/77 Znany użytkownik

Ostatnia prezentacja to pustynia w Nevadzie ;) ? Świetnie i jak zwykle klasycznie.

12. Brodagaz

Dzięki za wizyty i komentarze.
    Będę nudny pokażę znowu złomka, powstał ze złomu modelarskiego od razu zrobiłem do niego małą podstawkę.

13. Mafo

I tu śmiało można stwierdzić, że nie ma modeli do wyrzucenia. Nawet z niekompletnego i uszkodzonego zawsze coś można zrobić. Gratuluję pomysłu i wykonania. :)

14. piter_wxc

piter_wxc Znany użytkownik

Te złomki bardzo fajne - "amerykanin" bardzo mi się podoba i jeszcze to słoneczko na fotach dodaje tyle odpowiedniego klimatu - super!

15. szczypior6192

szczypior6192 Aktywny użytkownik

Model świetnie zrobiony ale tego modelu jednak mi szkoda :mad: Mogłeś zrobić z niego gruchota ale chociaż jeszcze na chodzie ;)
    To co robisz ze złomu modelarskiego potwierdza fakt żeby nie wyrzucać nawet najmniejszej części jaka nam została z modelu bo kiedyś na pewno się przyda, sam się przekonałem o tym nie raz.

16. Maverick

Maverick Gość

Tak jak pisałem w twoim drugim temacie, po prostu rewelacyjnie wyglądają te twoje "złomki"(y).

17. kubass2

kubass2 Znany użytkownik

Brodagaz potrafisz zrobić coś z niczego. Widać , że u ciebie żaden model się nie marnuje nawet ten skazany na kosz. Masz tą inwencje twórczą. Trzymaj tak dalej ;). Złomek fajnie wykonany razem z podstawką.

18. Brodagaz

Dzięki za miłe słowa.
    Dziś dla odmiany nówka salonówka.:)
    Nawet jeszcze lusterka nie założone.:(

c.d.n.

19. Mafo

Bardzo ciekawy zestaw pokazujesz. Przyznam się, że nie widziałem jeszcze takowych na naszych drogach. Brzydal wygląda bardzo ładnie i w tym malowaniu.

20. pitek

pitek Znany użytkownik

Mercedes bardzo ładny poza tym fajny zestaw coraz bardziej podobają mi się te nowe robury:) Ten złomek Scani bardzo fajny ci wyszedł rewelacyjna robota.

Udostępnij