1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika Brodagaz, 30 Czerwca 2012.

1. pierek

pierek Znany użytkownik

Ciekawa ta naczepo -przyczepa z tyłu tylko dwie osie ? Coś innego, jest lekka zazdrość ;).

• Doceniam Doceniam x 1

2. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Ten Man to już mnie kusił kilkukrotnie. Dosyć nietypowa konfiguracja, jak na zestaw 25 - metrowy, szczególnie wśród modeli Herpy. :)

• Doceniam Doceniam x 1
  3. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Fajne jest to DHL-owskie malowanie , a w tym przypadku mamy jeszcze do czynienia z bardzo oryginalna konfiguracją .

• Doceniam Doceniam x 1
  4. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Zestaw prezentuje się bardzo fajnie w tym malowaniu i konfiguracji(y)ale tak jak napisał kolega Grześ:)Man pasuje jako taka solówka do rozwożenia przesyłek po mieście:)

• Doceniam Doceniam x 1
  5. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

Ostro kolega idzie w rodzinę DHL ;). Najlepszy Heisterkamp i samego "konia" chętnie bym przytulił do mojej małej "rodzinki" :cool:...

• Doceniam Doceniam x 1
  6. FH-12

FH-12 Aktywny użytkownik

Kapitalne są te Dokąd H**u Lecisz. :ROFL: Najbardziej spodobał mi się TGA chyba już dość ciężki model do zdobycia.

• Doceniam Doceniam x 1
  7. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

IMG_2818.JPG IMG_2819.JPG IMG_2822.JPG IMG_2827.JPG

• Super! Super! x 13
  8. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Tak jak i w przypadku poprzednich konfiguracja mi się niezbyt podoba, ale ciągnik już tak. Trochę tych DHL nazbierałeś.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Widzę, że mamy fana długich ujolataczy. :) Tylko te felgi zmienić na jakieś ładniejsze i będzie git.

• Doceniam Doceniam x 1
  10. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Bardzo mi pasuje wizualnie ta kabina do tego typu konfiguracji i malowania . Mi się ten model podoba .

• Super! Super! x 1
  11. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Samego Dafa brałbym w ciemno, bo w barwach kurierki DHL wygląda zacnie:) Co do całości to może niekoniecznie...ale to chyba z racji, że takie zestawy u nas nie funkcjonują.

• Doceniam Doceniam x 1
  12. SCYZOR

SCYZOR Znany użytkownik

Zestawy u nas mało popularne i rzadko spotykane, nie mniej jednak bardzo ciekawe. Poproszę o fotkę grupową.

• Doceniam Doceniam x 1
  13. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

• Doceniam Doceniam x 1
  14. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Kolejny fajny jamnik do kolekcji.Nie posiadam ale lubię te żółtki ogladać

• Doceniam Doceniam x 1
  15. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Bardzo ciekawy DAF w barwach DHL ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  16. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Ciekawy ten DAF, nadal nie przemawia do mnie skandynawia ale najważniejsze że Tobie się podobają takie zestawy :) No i widzę że zbiera Ci się tych DHLek ;)

• Doceniam Doceniam x 1
  17. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Kolejny ciekawy zestaw skandynawski kolega nam prezentuje(y)i ich kolekcja ciągle się powiększa:)

• Doceniam Doceniam x 1
  18. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

IMG_2866.JPG IMG_2869.JPG IMG_2871.JPG IMG_2873.JPG

• Super! Super! x 12
    • Doceniam Doceniam x 1
  19. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Jeden z najładniejszych jak dla mnie "żółtków" w ofercie modeli(y) Za tył naczepy duży plus dla producenta:)

• Doceniam Doceniam x 1
  20. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Jeszcze jeden do kolekcji już bardzo bogatej w te modele.Jeszcze jeden duży plus

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij