• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa ASTRO buduje makietę na strychu

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Ej no... To nie były zwały śniegu tylko piana ;)
Dziękuję
Pokażesz wodospad z nieco dalszej perspektywy
Jak zrobię, to pokażę, póki co, to jest próbka na kilku kamykach jak zachowa się klej, którego użyłem. To cholerstwo jest okropnie gęste ale fajnie się ciągnie i mam nadzieję, że nie bardzo się odkształca - dziś po południu zobaczę co się z tym stało.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
Dawno nie zaglądałem do działu makiety a tu widzę, że postępy są. Pięknie . Jedynie idealizm cegiełek filara zdradza, że to makieta. Ale sama patyna pierwsza klasa.
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Jako że Du.a okazała się jednak du.ą, to postanowiłem pokazać jak zalałem wodą mój górski potok. Teraz czekamy 24 godziny modląc się, by nic nie wyciekło bokiem... :)
Jutro, jeśli ładnie zwiąże, nadam wodzie fakturę fal i zacznę konstruować wodospad.
Tymczasem wygląda to tak...
PSX_20231106_200454.jpg
PSX_20231106_200528.jpg
PSX_20231106_200431.jpg
PSX_20231106_200351.jpg
PSX_20231106_200250.jpg
PSX_20231106_200229.jpg
PSX_20231106_203021.jpg
 

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
Nie wiem jak u Ciebie z czasem i jak dawno to zalewałeś ale... pousuwałbym te świeżo zabrane z lasy gałązki, o ile ten konar na szczycie wygląda super i ten pierwszy przy wodospadzie tak te przy filarach nie wyglądają jak "stare duże pnie" ;) No i brakuje mi gałęzi z boku tych konarów, chyba że to drwale-chuligani ścieli na górze drzewa i powrzucali do wody;) Fajnie właśnie wygląda te drzewo powalone z gałęziami między skałami a filarem na ostatnim, zdjęciu.
Będziesz to jeszcze zalewał warstwą? Czy to docelowy poziom?
 

KrotVikinG

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
566 5 0
Poniekąd @mudol ma rację z tymi pniami, teraz widzę że u siebie też muszę wywalić tego co mam i włożyć innego.
A tak poza konkursem to spytam się nie śmiało czym zalewałeś, żywicą?
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Koledzy, zalewałem żywicą, poziom chyba docelowy, ale pnie, niestety zostaną. Żywica złapała dość mocno. Na żywo wygladały lepiej. Teraz zostaną poddane obróbce. Dostaną lepszą korę, gałązki i mech. Myślę, że wyjdzie ok.
 

Podobne wątki