• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ALBERT-MODELL - modele wagonów typu 401W

SU45-034

Aktywny użytkownik
Reakcje
794 89 3
Ludzie, węglarka to węglarka - przy logistyce przewozu nie patrzy się na serię, a na ładowność. Do wszystkich węglarek wrzucano i wrzuca się to samo, bez znaczenia na serię...
Gdyby w logistyce transportu nie zwracało się uwagi na takie rzeczy, to wozilibyśmy rudę wagonami załadowanymi na 1/3 a węgiel w wagonach Emos. Myślę, że jednak zwraca się uwagę i z jakiegoś powodu powstały różne wagony do różnych materiałów sypkich.
 

Kamilb

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.245 32 6
Gdyby w logistyce transportu nie zwracało się uwagi na takie rzeczy, to wozilibyśmy rudę wagonami załadowanymi na 1/3 a węgiel w wagonach Emos. Myślę, że jednak zwraca się uwagę i z jakiegoś powodu powstały różne wagony do różnych materiałów sypkich.
Kolejny...
Ty tak serio ignorujesz kontekst? Jeśli coś mam przewieźć węglarką z tych czy innych powodów, to nie patrzę czy 401 czy 408.
Nie, że zboże wsypie do węglarki ..
 

Podobne wątki