• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zestawienie sklepów, gdzie można nabyć Skalę N w Polsce i i poza Polską (post nr 1 aktualizowany)

OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#21
Na pewno jest to sklep poprzez który prowadzona była sprzedaż produktów Schliesienmodelle w skali H0, tylko teraz średnio mają co sprzedawać. Możliwe, że dotychczasowi klienci byli zadowoleni. W każdym razie, z naszych chyba nikt tutaj nie zaglądał.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.079 140 0
#22
Możliwe, że dotychczasowi klienci byli zadowoleni.
Czy jest wątek podobny do modeli z PMR? :D
W każdym razie, z naszych chyba nikt tutaj nie zaglądał.
E tam zaraz. Coś oszukujesz :D

Harry - jak jest towar na stanie sklepu to jest dostępny. Tylko jak chcesz np. flexy to licz się z aktualniejszymi stawkami PocztyPolskiej za przesyłkę.

p.s. tak, wystarczy zadzwonić i zapytać.
Choć jak ostatnio tak gadaliśmy przez telefon to w międzyczasie kupiłem 3 lokomotywy w N :D
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#23
Czy jest wątek podobny do modeli z PMR? :D
Nie! :p W każdym razie, jeżeli modelcenter prowadzi sprzedaż jakiegokolwiek asortymentu w N i ktoś potwierdzi, że jest ok, to ja dorzucam go do listy w pierwszym poście, szczególnie, że nie każdy oferuje tory Peco ;)

Choć jak ostatnio tak gadaliśmy przez telefon to w międzyczasie kupiłem 3 lokomotywy w N :D
W modelcenter??? Czy gdzieś indziej? ;)
 

MisioPas

Aktywny użytkownik
Reakcje
549 4 0
#26
Trzy ciekawe sklepy (duży wybór , ceny niższe niż na ebayu [oczywiście nie licząc licytacyjnych czy wyprzedażowych okazji tamże], szybka i niedroga wysyłka

Niemcy:

LOKMUSEUM https://www.lokmuseum.com/

Dania:

JK MODEL https://www.jkmodel.dk/

wada w/w dwóch: platność wyłącznie przelewem (co jest droższe niż paypal), ale i tak się opłaca

Hiszpania:

IBERPLACE https://iberplace.com/

(gość handluje też na ebayu, ale tam ma ceny wyższe i wybór mniejszy niż na swojej stronie)
 

MisioPas

Aktywny użytkownik
Reakcje
549 4 0
#27
Tym razem Czechy, czyli sklep u sympatycznej pani Kasi z Sumperku:

KAMODEL

https://www.kamodel.com/dh/

Co tam mają? Najlepiej zobaczyć, ale jak się komuś nie będzie chciało:

różne przydatne drobiazgi : gumki przyczepnościowe, mikrośrubki, mikronarzędzia, blaszki stykowe, szablony do kształtowania fleksów, a także drzewka , posypki, itp. 3,14erdułki. Głównie do N-ki, ale trafia się także TT i H0

czasami sprzedają coś na alledrogo i ebayu (ale rzadko i oczywiście drożej o prowizję ;)
 

storch

Użytkownik
Reakcje
39 0 0
#28
DM-toys robi wyprzedaze na ebayu. Rzuca aukje na 24h z automatu, zawsze od 1Eurasa. Czasem mozna cos ulowić, np skonczyl się popyt na warsy i milki Arnolda i czasami mozna nówkę nabyc za ok. 30 E. Nie wiem jak dlugo to bedzie rzucal, pewnie az sie magazym wyprózni. To tak dla info. Pozdrowka.
 

MisioPas

Aktywny użytkownik
Reakcje
549 4 0
#31
wprawdzie to nie sklep, ale nie chciałem zakładać nowego wątku.

Jeśli ktoś będzie w dniach 23 - 26 listopada w Stuttgarcie - to na terenie tamtejszych targów odbywają się Targi Zabawek.

Hala numer 1 zostanie opanowana przez "N"-kowców. Na powierzchni 2100 mkw rozłoży się 23 wystawców z 11 krajów (m.in.Miniutrix, Marklin, Noch, Pirata, Modellbahn Union, Lemiso czy NMCB)
 
OP
OP
techno

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.045 18 0
#33
Taki wątek pojawił się odnośnie jednego sklepu z listy: KLIK.
W każdym razie raczej z naszych pewnie mało kto z niego korzystał, bo i oferta uboga, ale czysto informacyjnie informuję, że bywają problemy.
 

MisioPas

Aktywny użytkownik
Reakcje
549 4 0
#34
Taki wątek pojawił się odnośnie jednego sklepu z listy: KLIK.
W każdym razie raczej z naszych pewnie mało kto z niego korzystał, bo i oferta uboga, ale czysto informacyjnie informuję, że bywają problemy.
i ten drugi sklepz podlikowanego wątku (Artur Dębski) to też niezły agent. Mnie oszukał .Chciałem mu zlecić założenie generatora pary do BR 03 1050. Ale na szczęście mnie coś tknęło i na początek dostał coś drobnego do naprawy. Zanim wyslałem to mi w d... chciał wejść, Potem zupełna cisza (od 18 października 22). A paczkę odebrał - (tak wynika z trackingu PP). Ponieważ wartość wyslanej rzeczy była ok 120 zl - machnąłem ręką.
ALE ZDECYDOWANIE ODRADZAM