• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja zbieranina Adixa

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
#82
Bardzo mało jest fotek Mostvy z numerem 110, a z ładunkiem to mnie nie udało się znaleźć. Ale Twoja fotka oryginałów potwierdza, że ten model ma swój pierwowzór w oryginale.
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
#84
Z tego co pamietam to Herpa mostwe wydala 2006 czy 2007roku. Pamietam ze w tamtym czasie juz go pokazywali chlopaki na forum "wagaciezka" .No i ta zabudowa herpowska tez jest stara. Nie powiem bo w eurolohr wygladal by ten model naprawde super. Prawdziwy orginał. Ale w tamtym czasie herpa ich jeszcze nie produkowała. Tak ze zostaje nam przerobic model. A to jest do zrobienia.:D;)
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
#87
Bardzo mało jest fotek Mostvy z numerem 110, a z ładunkiem to mnie nie udało się znaleźć. Ale Twoja fotka oryginałów potwierdza, że ten model ma swój pierwowzór w oryginale.
Juz nawet nie pamietam gdzie tą fotke znalazłem. Ale ladnych pare latek w felefonie przechowana jest. Pamiętam jak mi się gębula ucieszyla.:LOL::LOL::LOL:jak wpadla przed oczy ta mostva
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#96
Chłop idzie z prezentacjami jak wściekły! :ROFL:
Na początku dzięki za zdj. dachu Fixemera. (y):) Herpa bardzo rzadko "maluje' dachy miniatur, a tu mamy naprawdę fajną ciekawostkę. :) Swoją drogą, naczepy z zestawu z wagonami też bardzo ciekawe i chyba jakość podobna jak u Herpy? :niepewny:
Transordizia. Swego czasu wszyscy chcieli mieć ten model. :ROFL: Miniatura ciekawa ze względu na malowanie jak i sam ładunek. :)
Mostva. Rzeczywiście, model bardzo rzadko pojawia się gdziekolwiek. Z tego co pamiętam 500 szt. w wersji PC i 300 pudełkowej. Na szczęście mam tą pierwszą wersję... :D
Delta. Też uważam , że jeden z najciekawszych "poloników". :) Kolejny model 1/500 szt. Zdecydowanie wart posiadania. Miniatura reklamowa z oddziału NL to fajna ciekawostka.
Na koniec trójca De Luyker. Nie widzę tych modeli w oficjalnym katalogu a to oznacza, że masz trzy rarytasy... :D Strach się bać , co tam jeszcze masz pochowane... :ROFL:
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
#97
Dzieki wszystkim! Coś tam sie jeszcze znajdzie;) Jakis ratytasik:D A co do Fixemera to jest zestaw zrobiony przez Piko a naczepy przez herpe. Tak ze Herpa sie postarala robiac tez zestaw z Piko. (y)
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
#99
Witam i pozdrawiam;) . Dzisiaj mam pare wynalazkow z niemieckiego ebay-a. Pare latek temu udalo mi sie kupic dwa dafy herpy w malowaniu wszystkim znanym Raben i i dafy ktore wyszly z pod reki Tekno. Transporter to wlasna przerobka.
20220711_201008.jpg
20220711_200842.jpg
20220711_201037.jpg
20220711_201930.jpg
20220711_202021.jpg
20220711_202247.jpg
20220711_202327.jpg
20220711_201048.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 1739

Podobne wątki