• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja zbieranina Adixa

OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.700 2 0
Ojej pamiętam czasy jakie było wariactwo na Allegro z Betzami i jakie ceny:rolleyes::rolleyes::rolleyes:. Już nie wspomne za modele w żółtych pudełkach. Co faktu nie zmieni te modele dalej są w cenie. I kazdy chce mieć Betza.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.403 68 0
Kolekcjonerów ciężarówek dzieli się na trzy kategorie, na tych co mieli, mają i będą mieć coś z Willi Betza, ja żałuję każdego ze sprzedanych WB,
no ale miałem nie wracać do zbieractwa a stało się inaczej;)
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.700 2 0
Witam ;) . Tak tak , tak jak koledzy piszą każdy musi miec przynajmniej jednego Beatza w kolekcjii. Ja żałuje ze że przestałem je kupywać jakies pare lat temu . A przez ostatnie 6 lat tyle ich wyszło że trzeba było by sie gdzieś zapożyczyc na kupno tego wszystkiego:rolleyes:.
 
OP
OP
Adix

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.700 2 0
Oj tam oj tam nie ma trzego zazdrościć;) Musze przyznać ze sam ciągnik robi wrażenie. Mała wąska dzienna kabina na długim podwoziu. I modelik wydaje sie bardzo długi. Też bardzo lubie ten model(y). Dzieki
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 1739

Podobne wątki