• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja WSI

OP
OP
Porsche Design

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#22
Najbardziej zadowolony jestem z Actrosa, moze dlatego bardzo lubię je, ale Man również jest super ;)
Wypadało by kupic jakś ładunek na Acotrsa i Mana, macie jakieś pomysły ?


_DSC0662.JPG
_DSC0663.JPG
_DSC0664.JPG
_DSC0665.JPG
_DSC0667.JPG
_DSC0668.JPG
_DSC0669.JPG
_DSC0670.JPG
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#24
Świetne te modele! Actros faktycznie rewelka, pomysłów panie jest cała masa :D Można kupić jakąś skrzynię, albo i samemu zmontować, ale ja bym na nim widział jakąś fajną maszynę, może większa koparka, a na MANie koparka wykurzeniowa/rozbiórkowa z długim ramieniem ;)?
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#25
No nie ma co dyskutować, świetne są te modele ale to już większa skala i łatwiej zrobić , ale super z przewagą na Actrosa (y)
 
OP
OP
Porsche Design

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#28
Dzięki Panowie za komentarze :) Man został sprzedany, także jutro opuści już kolekcję ;)
W miejsce Mana zawita prawdopodobnie Volvo z Pendel X :) No i może uda się równiez pokazać Volvo FH16 700 8x4 Torben Rafn ;) Czas pokaże ;)
Na chwilę obecną szukam ładunku na pendel X i wpadnie jedna z tych maszyn ! ;)
220555424e60c584c.jpg
nzg-hitachi-zx1000k-3-model-tracked-excavator-1-50-503-p.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#31
No Torben będzie mistrzowski bez dwóch zdań. Oba poprzednie modele świetne, dla mnie jednak z przewagą Mana. Fajne połączenie kolorów, no i pięcioosiowy ciągnik. Tutaj można go obejrzeć jeszcze dokładniej:
Ale ładunek mu dał z tyłka... :cenzura:
 

rafek3131

Znany użytkownik
Reakcje
1.343 2 0
#37
Dopiero dzisiaj trafiłem na Twój temat.Oglądnąłem go kilka razy,dalej mam ochotę oglądać Twoje modele,które są zrobione na bardzo wysokim poziomie,ilość detali powala na kolana.(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 12
Skala 1:50 90
Skala 1:50 12
Skala 1:50 16
Skala 1:50 49

Podobne wątki