• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Transbud

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.963 6 0
Transbud Transbudem,wszystko super,samochody lepsze niż prawdziwe i w ogóle, ale dla mnie debeściak jest w czym innym, mianowicie, w wyrzuconych na śmietniku białych drzwiach od kabiny wc, intryguje dlaczego tylko jedna sztuka drzwi, a nie wszystkie, co było z tymi drzwiami nie tak, że postanowiono się ich pozbyć?Pytanie na koniec dwudziestego pierwszego wieku.
 
OP
OP
szifo30

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.364 2 0
Transbud Transbudem,wszystko super,samochody lepsze niż prawdziwe i w ogóle, ale dla mnie debeściak jest w czym innym, mianowicie, w wyrzuconych na śmietniku białych drzwiach od kabiny wc, intryguje dlaczego tylko jedna sztuka drzwi, a nie wszystkie, co było z tymi drzwiami nie tak, że postanowiono się ich pozbyć?Pytanie na koniec dwudziestego pierwszego wieku.
98 procent kadry Transbudu to faceci dlatego drzwi w damskiej tolalecie funkcjonuja jak nowe .Drzwi w męskiej WC nie wytrzymały ostatniej imprezy z okazji Dnia Transportowca
 

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Łoooo Panie, ależ Pan tego nazbierał, piękna kolekcja:love:

PS A co to za przyczepa niskopodłogowa (czteroosiowa) zapięta do Kraza?

Pozdrawiam,
Łukasz
 
Reakcje
10.765 67 1
Poprzednia prezentacja wyśmienita . Kapitalnie się pierdzielnik prezentuje . Natomiast zdjęcie całej floty na bazie rozwaliło mnie całkowicie . Mistrzostwo . Brakuje mi jedynie na bazie większej ilości kamazów i tatr .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Kapitalnie to wygląda. Jak na popołudniowe godziny ostatniego dnia w roku to baza zapełniła się całym sprzętem. (y) Pełen realizm. Rewelacja to mało powiedziane.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 18

Podobne wątki