• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalistyczne - irokez46

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
FANTASTYCZNA- kartony i wór na buteki mnie powaliły:love:

BTW Krótka historia z mojego życia. Mam nadzieję, że nie potraktujecie jej jak offtop;)

Gdy byłem mały, często wpadałem do babci na starej Ochocie i zawsze polowałem na moment w którym przyjeżdżali śmieciarze pomarańczową Skodą. Czasem nawet babcia krzyczała odchodząc od okna - "Adam, leć na podwórko twoi "koledzy" przyjechali". A ja pędziłem na złamanie karku i patrzyłem jak zahipnotyzowany na pracę ludzi przy najwspanialszej maszynie na świecie. Po pierwsze uważałem, że to niesamowite tak jeździć na tylnych stopniach, w smrodzie spalin, potem toczyć pojemniki ze śmieciami i wreszcie ciągnąć za magiczną wajchę, która wywalała kubeł na wysokość pierwszego piętra z charakterystycznym sykiem... Czysta poezja:love:

Trudno się dziwić, że w przedszkolu, na pytanie kim chciałbym zostać, odpowiadałem bez wahania że śmieciarzem i miałem w głębokim poważaniu, że dzieci się ze mnie śmieją. Ale potem... w moim życiu pojawiła się niejaka Agnieszka, blond anioł w czerwonych rajstopkach i kwiecistym fartuszku. Byliśmy bardzo blisko, bo... miała szafkę koło mojej, ale ja chciałem być jeszcze bliżej, więc pewnego słonecznego popołudnia poszliśmy w ustronne miejsce... gdzie wyszeptała, że owszem całowanie to jak najbardziej, ale ona woli żebym był... czołgistą jak Janek z Czterech pancernych... No i się zgodziłem... Czasem mężczyzna staje przed naprawdę trudnymi wyborami;)
 
Ostatnio edytowane:

kozaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
799 2 0
Twoja baza MPO od lat wzbudza moją zazdrość. Ta Skoda wnosi jednak nową jakość. Jest piękna. To konwersja Permotu czy jakaś czeska żywica?

Mnie też w dzieciństwie urzekł romantyzm jazdy na tylnym stopniu śmieciarki. Mama mi mówiła, że jak się nie będę uczył to zostanę śmieciarzem. Po pewnym czasie przestała, chyba reagowałem zbyt entuzjastycznie na te uwagi :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Co prawda ja takich pojazdów już nie miałem okazji spotykać, ale wykonanie tego modelu bardzo mi się podoba. Im więcej detali tym lepiej.
 

Podobne wątki