• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Sosnowiec - Festiwal Kolej w Miniaturze 12.-13.03.2016r

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#23
Wiemy, ale wpasowujemy jeszcze w plan innych modelarzy, nie koniecznie modularzy i nie koniecznie H0.
Plan stoisk niebawem.
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#25
Z tych zmian widzę, że bez problemu mój segment z wiaduktem w tym układzie się zmieści. Chyba, że macie inne plany pod ścianą okienną.
Ponieważ rozdzielczość planu jest bardzo mała niech mi układacz tych puzzli potwierdzi wpięcie mojej redukcji 500/250mm w szlak oraz czy mój wyrzucony segment z wiaduktem się jednak zmieści.
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
509 41 1
#27
Panowie, jakiś czas temu wspomniałem o tej imprezie paru znajomym, którzy mają zamiar się na nią do Sosnowca wybrać z rodzinami.
Niestety, zabrakło jednak ważnej informacji n/t wstępu, na plakacie również jej nie ma.
W związku z tym mam pytanie: Czy wstęp jest wolny, ewentualnie ile będzie kosztował bilet i czy będzie w/z tym możliwość wystawienia faktury?
Dziękuję za wszelkie informacje.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#33
Ale będą sesje. Poza tym Czesiu, to nie informacja dla Ogółu.
Ilość ustawionych składów na makiecie nie pozwoli na jej zapchanie, a spowoduje ciągły ruch. Przynajmniej takie jest założenie organizatora.
 

kera220

Znany użytkownik
Zespół forum
SMK Katowice
Reakcje
40 0 0
#34
Małe pytanie czy ten plan może być dostępny w formie pliku do pobrania (np. pdf)?
Chyba, że jeszcze coś poprawiacie!?
Bo to co tutaj mamy jest trochę małe, chyba że mi już wzrok tak nawala ;).
 

Krzychu

Użytkownik
KKMK
Reakcje
3 0 0
#35
Witam Wszystkich,

Zapraszam wszystkich zainteresowanych budową makiet, będzie mnie można spotkać przez całe dwa dni na stacji Jaśminowo. Zaplanowana jest też premierowa prezentacja nowych segmentów z naszej manufaktury:)
Układ makiety załączam do pobrania w pdfie.
Do zobaczenia w Sosnowcu,

Krzychu
 

Załączniki

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#37
Na kiedy jest zaplanowany czas na rozstawianie makiet? Impreza już za chwilę a do mnie nie dotarły jeszcze żadne informacje organizacyjne.
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#39
A do której będzie to rozkładanie? Ja chciałbym pojawić się po robocie, tak koło 17tej. Rozstawiam się zwykle przez 1-1,5h