• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Samochody dostawcze 1:1

Inkson

Moderator
Zespół forum
BGM
Reakcje
1.405 28 0
To jest właśnie chore , bo kupujesz konika on ma dmc 3,5 t czyli na B , i naczepa do 3,5 t czyli razem teoretycznie B+E i powinno być git.
A na razie jest tak, mam terenówkę o masie całkowitej 2.850kg i jak podepnę zwykłą przyczepkę dwuosiową to po każdym zatrzymaniu przez policję ratuje mnie to, że mam C+E. A nie wiem czy pamiętacie, że był taki okres jak weszło B+E to ja mając C+E nie mogłem jechać zwykłą osobówką z przyczepką, dopiero po jakimś czasie mając C+E wbili mi automatycznie B+E, to dopiero było chore.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
A na razie jest tak, mam terenówkę o masie całkowitej 2.850kg i jak podepnę zwykłą przyczepkę dwuosiową to po każdym zatrzymaniu przez policję ratuje mnie to, że mam C+E. A nie wiem czy pamiętacie, że był taki okres jak weszło B+E to ja mając C+E nie mogłem jechać zwykłą osobówką z przyczepką, dopiero po jakimś czasie mając C+E wbili mi automatycznie B+E, to dopiero było chore.
Tu nie chodzi o kategorie , bo B+E jest ok i możesz jechać tylko o masy , jak przekraczasz 3,5 to powinieneś mieć i tacho i pozwolenie lub koncesję chory kraj .
 

Inkson

Moderator
Zespół forum
BGM
Reakcje
1.405 28 0
Tu nie chodzi o kategorie , bo B+E jest ok i możesz jechać tylko o masy , jak przekraczasz 3,5 to powinieneś mieć i tacho i pozwolenie lub koncesję chory kraj .
Zgadza się, że chodzi o masę. Bo ja mam taką ciężką osobówkę, a do tęgo jak załaduję przyczepkę oczywiście do jej max. ładowności to już mi przekracza 3,5t. Ale o tacho jeszcze się mnie nie czepiali, tylko o uprawnienia pow. 3.5t.
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Sobie żuczek siedzi na moim parkingu. Właściciel sobie w nim czasami podłubie. Tak nostalgicznie się to ogląda w dzisiejszych czasach:

Żuk.jpg
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Ale zbieg okoliczności , bo ja takiego nad morzem trafiłem ::D
I jest w całkiem dobrym stanie i na słusznych rejestracjach :)
101_0025 (2).JPG
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Na taki model Forda jak ten z numerem bocznym 69 to już czekam pół roku w mojej skali. Dziś mam taki dostawczak;) (była 5 rano i trochę mgiełki):
Widok przodem:

20140627_062743.jpg

Tyłem:

20140627_062730.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 5
Skala 1:1 0
Skala 1:1 5
Skala 1:1 1
Skala 1:1 83

Podobne wątki