• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Samochodowa Makieta Modułowa - budowa - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.313 387 20
Dzięki za opinie... :)

Postanowiłem też oświetlić sklepik mojego syna, bo jakoś tak smutno i ciemno wyglądał na tle oświetlenia ulicy i parku.
W ruch poszły diody SMD 0402 no i porządna lupa. To naprawdę maleństwo, a ja w okularach ledwo je widzę... ;)

Rybny Ursynów oświetlenie dioda 0402.jpeg



Trochę to trwało, bardzo pomocne były pewne słowa, ale nie da się ich przytoczyć, bo uważane są powszechnie za niecenzuralne. :cool: :LOL:
Na szczęście udało się bez rozklejania budynku, z czego jestem bardzo zadowolony. :D

Rybny Ursynów oświetlenie 01.jpeg
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.313 387 20
Nie żebym się czepiał... Ale tu tak czysto, sterylnie jest.
Nie każdy lubi brud. Ja wiem, że my Polacy jesteśmy generalnie "brudasy" i nie dbamy o czystość. Ale ja wolę takie czyste schludne, niż takie pobrudzone, niezadbane i zapuszczone klimaty. Zawsze możesz sobie przyjąć, że z pieniędzy uzyskanych z unijnych funduszy właśnie udało się zrewitalizować kawałek miasta i zamiast "betonozy" przywrócić trochę zielonych terenów.
 

Podobne wątki