• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Samochodowa Makieta Modułowa - budowa - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.857 386 20
Jeszcze nie myślałem nad zabudową, pewnie stanie jakiś salon samochodowy, a po drugiej stronie może parking? Nie wiem.
Ten moduł to element do zakrętu makiety, żeby przy rosnącej liczbie modułów można było zakręcić i ulica żeby wróciła na brzeg od strony widzów. Jak zrobię drugi moduł, to zestawię razem, żeby łatwiej było widać mój zamysł.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.857 386 20
a przy okazji zapytam ... te elementy do skrętu to Twoja własna koncepcja i projekt? Bardzo ciekawie wyglądają...
Elementy drogi są produkcji kolegi Stefana - @kotebi. Ja tylko projektowałem promienie skrętu, żeby ciężarówka z przyczepą lub naczepą mogła przejeżdżać przez zakręty bez wjeżdżania kołami na krawężnik.
 

Maciek Wójcik

Znany użytkownik
Reakcje
1.078 129 15
Witaj mój imienniku :)

Widzę, że nie tylko ja pracowałem nad zielenią ;) Coś się tam na mojej cegielni dzieje… Remont i rozbudowa zarazem :)
Może w przyszłym roku pojawię się z nią w Piotrkowie Trybunalskim przy okazji spotkania H0e, ale zobaczymy, jak życie mi się ułoży :)

18C0C4CB-3420-4668-A0A9-775895345D5E.jpeg
290498C5-1FBE-49D5-8674-FE3D5632B6ED.jpeg

89AD3619-E602-4004-A161-8007D099B7AC.jpeg


Pozdrawiam
M
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki