• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[R] TKt48 Answer 1:25

Aspirant

Aktywny użytkownik
Reakcje
201 2 3
#1
Cześć, zaczynam budować nowy model, bedzie to parowóz TKt48 od wydawnictwa Answer. Będę podczas budowy wykorzystywać gotowe elementy wycinane laserowo.
W wersji ostatecznej będę chciał dać parowozów numer boczny 18. Z takim numerem razem stacjonowała z moim SP45-009 w lokomotywowni w Kłodzku. Do dziś parowóz TKt48-018 jest czynny w muzeum kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej.
Będę starał się jak najdokładniej wszystkie efekty zrobić, tak samo z orurowamiem. Najtrudniejszym elementem bedzie zrobienie wypukłej tabliczki z numerem 18.
Oto efekt dotychczasowej pracy, jedyne co nie jestem pewien to czy wielkość nitów jest odpowiednia.



 
OP
OP
A

Aspirant

Aktywny użytkownik
Reakcje
201 2 3
#6
Bry.
Jako ze kiedyś tam robiłem tego loka moim zdaniem b dobrze odetalowanego to luknij na to. Reszta na kartonworku
Dziekuje, napewno pomoże.
Piękny model, widać duże doświadczenie w sklejaniu
Takze na szczęście przypomniałem sobie, ze w pracy stoi TKt48 bez zbiorników na wodę i mogę sie przyjrzeć budowie
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
A

Aspirant

Aktywny użytkownik
Reakcje
201 2 3
#14
Na pewno będą pomocne zdjęcia
Narazie denerwuje się na instrukcje. Powinno być więcej rysunków, lepiej opisanych, i juz drugi raz brakuje elementów. Część 154 od cylindra hamulcowego i 119, sa dwa resory do pół wózków, kiedy potrzeba na parowóz 4 sztuki
Będę starał się zrobic najlepiej, ale zaczynam odczuwać jaki to ciężki model. Chyba najtrudniejszy, ze wszystkich które sklejałem
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:25 38

Podobne wątki