Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Dziękuję za informacje, ale czy dobrze rozumiem, że testowałeś dekodery do tej silniko-wiertarko-golarki? Bo jeśli chodzi o mnie, to planuje zmienić silniczek zgodnie z podpowiedzią Alexa i wtedy może to inaczej wyglądać. No i chciałbym dekoder z dźwiękiem.
Tak, w swoim nie zmieniałem silniczka (finalnie i tak wyjąłem dekoder).
a z tymi proponowanymi przez DM to w sumie też mam pewne obiekcje. Testowałem w innych modelach. Najlepiej spisywały się w TT
na stronie producenta, jak pogrzebiesz, są instrukcje jak to montować. Czasem nie wystarczy "przełożyć" silniczek.