• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 PKS, PEKAES, TRANSBUD itp.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Nie wiem czy już było to zdjęcie ale nie przypominam sobie. Zdjęcia znalezione w necie, ale strony niestety nie zapisałem.
Steyr gdzieś na bezdrożach Bliskiego Wschodu:

Steyr 008.jpg
Steyr.jpg 009.jpg
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Kabina widać malowana w dwa kolory. Kiedyś robiłem model tego pojazdu i się okazuje że źle go pomalowałem. W dodatku to wersja dwu osiowa a nie trzy.
 

horrido

Aktywny użytkownik
Reakcje
225 11 1
Ja mam pytanko w kwestii pokazanej naczepy Fruehauf'a. Jaki to typ i czy ktoś produkuje je w skali H0? Herpa robi wprawdzie podobne naczepy z tym, że burty są 4-dzielne a nie pięcio- jak te stosowane w PKS-sie. Panie Moderatorze Mafo, Pan jest ekspertem... :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Panie Moderatorze Mafo, Pan jest ekspertem... :)
Ja nigdy nie byłem ekspertem ani nigdy nie uważałem się za eksperta. :oops: Ja staram się tylko pomagać w miarę moich umiejętności i wiedzy.
Wracając do Fruehauf-a to na nie znalazłem takiej naczepy w naszej skali. Trzeba przerabiać istniejące wypusty. Z tego co mnie pamięć nie myli to ROCO robiło kiedyś naczepy plandekowe z pięciodzielnymi burtami. Brakowało tylko tej ławeczki z przodu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 8

Podobne wątki