• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Panele modułowe 'Kam Konnect'

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
#24
No...pomyślunek też...jak by to był szajs, to by nikt tego nie kupił...Pozdrawiam,
To nie chodzi o to że szajs, jak to ładnie ująłeś, raz zaprojektowana skrzynka jest tylko powielana, a ponieważ ma jakiś wymiar powtarzalny, upraszcza to sprawę, projektowanie takiej to żadna tajemna wiedza, tylko i aż o to mi chodzi.
Gdyby był popyt na takie w naszym kraju, pewnie niejeden by już to robił.
Dyskutujemy o pierdołach, a robota leży.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.029 494 29
#25
Przemku nie na temat, ale męczy mnie ten "pomyślunek" zobacz sobie tu: https://lodz.onet.pl/w-lodzi-otwarto-centrum-badawcze-bionanopark/rwshj3

A tu fotki z dzisiejszej wizyty w BioNanoParku.

DSC_0187.JPG


DSC_0190.JPG


DSC_0195.JPG


Projekt Dr Jarosław Jung, osiemnaście lat bojów ze skostniałym systemem i innymi ważniejszymi budowlami w Łodzi jak choćby dwa stadiony dla drużyn którejś tam ligi, to jest drogi kolego pomyślunek, skrzynki to tylko rzemiosło.
Nie chwaląc się, choć to w dzisiejszych czasach żaden wstyd, do prototypu AZUR-a moje łapki tez dołożyły małą kosteczkę.

Dobrej nocy.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#26
To nie chodzi o to że szajs, jak to ładnie ująłeś, raz zaprojektowana skrzynka jest tylko powielana, a ponieważ ma jakiś wymiar powtarzalny, upraszcza to sprawę, projektowanie takiej to żadna tajemna wiedza, tylko i aż o to mi chodzi.
Jak to ktoś kiedyś ujął...: najtrudniejsze są najprostsze rozwiązania...

Co do ARUZ'a... oby więcej takich projektów... (a resztę przemilczę, bo wejdę na mentalne"pole minowe"...) i szacun za ten ułamek jaki jest Twym wkładem...

Spokojnej nocy...
 
OP
OP
daromaro

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#27
"ARUZ może być wykorzystywany np. przemyśle chemicznym – do badania dynamiki mieszania się cieczy złożonych i roztworów polimerowych, w farmacji – do badania transportu cząstek leków przez błonę komórkową, w inżynierii materiałowej – do analizy procesów transportu ciepła i ładunków w nowoczesnych laserach półprzewodnikowych i tranzystorach." no jak ktos na niego napisze programy, ktore beda badaly ta dynamike mieszania w cieczach zlozonych, itp. No i trzeba miec jakies dane zeby w te pprogramy cos 'wsadzic'. Big data i Programy samouczace sie (IA) to teraz takie modne jest. Ja tez mam w domu klaster. No moze nie tak duzy :)
 
OP
OP
daromaro

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#28
Ostatnio edytowane:
OP
OP
daromaro

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
#35
Ja chce wziac troche z T-Traka i troche z N-Normy (dla 1/160). Ale to sie jeszcze zobaczy, bo na razie jeszcze nie wiem czego chce: TT, N a moze H0m.