• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pancerka 1/35

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.897 386 20
Kolejny świetnie zrobiony model. (y) Pięknie wygląda. Jeszcze tylko nadać mu kolorki i będzie jak w realu.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Na stronie 20-ej tego tematu pokazałem już Zisa-151 z wyrzutnią BM-13. Od tego czasu plany się nieco zmieniły względem dioramy i swego czasu dorobiłem drugą Katiuszę. Obie w przyszłości staną na wspólnej dioramie, jednak innej niż zakładał plan co do pierwszego pojazdu.
20211212_145421.jpg
20211212_145548.jpg
20211212_145456.jpg
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Mistrzu, fantastyczne modele, mam jednak pytanie - czy ty kończysz te modele, czy w stanie surowym chowasz po szafach? Przewertowałem kilka twoich wątków i odnoszę wrażenie, że albo nie pokazujesz nam wszystkiego, albo jesteś jeszcze lepszym zaczynaczem niż ja :)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
Nie maluję póki co bo i warunków nie mam zbytnio a i nie lubię malować. Stoją w gablocie tak jak tu prezentuję. Jak już przeprowadzę się pod Warszawę to wtedy będę miał sporo miejsca na swój warsztat i wtedy w końcu będę musiał zacząć malowanie. A co do rozpoczynania to swoją drogą. Niektóre modele kleję po kilka lat. Znaczy trochę porobię i odkładam na kilka miesięcy. Generalnie nigdzie mi się nie śpieszy z ich kończeniem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.897 386 20
Kolejne kapitalnie zrobione modele. (y) Jestem pod wrażeniem szczegółowości i dokładności w wykonaniu. Gratuluję. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Skala 1:35 1
Skala 1:35 5

Podobne wątki