• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Osinobusy - nowy projekt

OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
747 12 0
Dotarły do mnie szyby do Osinobusa N07, ładnie wycięte, pasują w otwory okienne, tylko że... jak to nie raz bywa z pracami zleconymi na odległość, lasernik nie wyciął szyb na przód i tył, tak więc są domówione i będzie cały komplet . Na razie będę wysyłał to co jest, a szyby przód/tył będą dosłane razem z lufcikami trawionymi .
Przepraszam wszystkich którzy czekają na swoje modele, ale weźcie pod uwagę że model zostanie doposażony w dodatkowe elementy bez dodatkowej dopłaty .
Przy okazji wycinania szyb do osinobusa zostały również wycięte szyby do autosana H10, ale to będzie w osobnym wątku .
Do wznawianej zabudowy osinobusa szyby również będą wycinane laserem .
P.S.
W celu pozyskania środków na dalszy rozwój projektu osinobusa wystawię na allegro - Kolegów z forum proszę NIE KUPOWANIE, model na allegro będzie w większej cenie .
 
Ostatnio edytowane:

mzk804

Nowy użytkownik
Reakcje
11 0 0
Co prawda zgłaszałem się na PW, ale dla porządku dopisuję się również tutaj.
Ja również zgłaszam chęć zanabycia Osinobusów drogą kupna :)
 

samarama1

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam. Czy szanowni koledzy mogą mnie poinformować co dzieje się z @eugen74 ?
Kupiłem model Osinobusa w maju i do dziś nie otrzymałem brakujących części .
Pomimo moich wielokrotnych prób kontaktu sprzedający się nie odzywa .Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź .
Pozdrawiam.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Mogę się jedynie przyłączyć do zapytania co się dzieje z tym panem? Na początku września zapłaciłem za kit i ....... cisza. 0 kontaktu. Jeśli nie dopadła go koronka lub jakieś inne nieszczęście co się niestety zdarza to będzie kolejny członek tego forum co się zeszmaci za sto parę złotych. Żenujące:confused::mad:
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
747 12 0
Przepraszam wszystkich Kolegów którzy czekają jeszcze na swoje modele, powoli zaczynam ruszać z zaległymi wysyłkami, do części już zostały wysłane, proszę o kontakt wszystkich którzy jeszcze nie otrzymali osinobusa N07 lub mają jakieś inne zaległe akcesoria .
Jednocześnie mam prośbę o potwierdzenie na pw otrzymania przesyłki abym był pewien że dotarła .
Z mojej strony w ramach rekompensaty za czas oczekiwania dla każdego Kolegi dorzucę coś w gratisie .
 

adi

Aktywny użytkownik
Reakcje
216 10 0
To już ponad 6 miesięcy...
Wpłata była, kontakt też, ale się to wszystko skończyło. Niestety dla mnie ze stratą kwoty na jaką poszedł przelew. Poszedł sobie..
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.861 386 20
Przykro mi to pisać, ale jeżeli ktoś nie wywiązuje się z umowy to należy zgłosić to do na policję i do prokuratury. Takie działania są konieczne, bo czyn taki ma znamiona oszustwa. Odpuszczenie będzie tylko dawało tzw. "zielone światło" dla innych, którzy mogą skorzystać z takiej okazji i oszukiwać...
Mam nadzieję, że kolega @eugen74 się ogarnie i porozlicza z przyjętych wpłat na poczet modeli lub w najbliższym czasie prześle zakupione przez kolegów modele.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Też tak uważam. Jeśli ma jakiś problem, a ewidentne go ma, że nie może wysłać czy zrobić modeli do czego się zobowiązał to niech sobie to odpuści i odeśle kasę tym co od nich dostał. Przecież to nie są pieniądze idące w grube tysiące, aby to zachwiało jego budżetem. Trochę dobrej woli i chęci potrzeba aby zamknąć temat.
 
Reakcje
2.464 79 2
Jedyne rozsądne rozwiązanie to kupować model gotowy bez żadnych zaliczek. Skoro ktoś decyduje się na produkcję takich modeli to musi być przygotowany finansowo. Inaczej powinien sobie odpuścić. I nie ma tłumaczenia ze to czy tamto. Tak że albo naiwność albo roztropność.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Ojojoj. Jacy Wy jesteście teraz mądrzy, żeby nie powiedzieć przemądrzali. Co innego Tolo. Jeszcze inny problem miał Seweryn. Zupełnie inny miał nasz forumowy kolega- oszust z okolic Zgorzelca i długo by tak jeszcze można wymieniać. Kol. @eugen74 to jeszcze inny temat i skala bo on nie zajmuje się tym zawodowo i to co robi czy robił trudno nazwać produkcją. Bliżej raczej do określenia przysługi koleżeńskiej i tu jest nawiększy zawód, że ktoś kogo traktuję się jak kolegę nie potrafi się zdobyć na cywilną odwagę i powiedzieć w czym jest problem. Kiedy i w jaki sposób zamierza go rozwiązać. Bo finalnie to finansowo kwota zapewne jest śmieszna , a smród wielki sądząc po odzewie kolegów w tym wątku.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.861 386 20
Ojojoj. Jacy Wy jesteście teraz mądrzy, żeby nie powiedzieć przemądrzali.
Tak Heniu, teraz jesteśmy mądrzejsi i mniej ufni. Ja zostałem nauczony przez Seweryna i Anatola, że nie ma co wpłacać wcześniej za modele, bo można się naciąć. Co prawda ja miałem to szczęście, że po różnie długim okresie oczekiwania odzyskałem albo model albo wpłacone pieniądze. Teraz dzięki tym lekcjom jestem po prostu mądrzejszy... Nikomu nie narzucam, żeby nie wpłacał zadatku. Każdy z nas sam podejmuje ryzyko. Ale jeżeli zaczyna się dziać coś niedobrego, to uważam, że powinienem spróbować pomóc w rozwiązaniu problemu i podsunąć propozycje jakiegoś rozwiązania.