• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Relacja Opowieści dziwnej treści...

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#2
Moi drodzy wierni fani którzy zarzuciliście mnie prywatną korespondencją, zapewniam Was że decyzja którą podjąłem nie jest wynikiem chwilowego zaćmienia umysłu, focha lub bólu przysłowiowej d.upy, nie miejsce tu na roztrząsanie powodów, ale jest świadoma i przemyślana.
Ale to nie oznacza że zostawię Was bez mojego pseudointelektualnego, schizofreniczno-CHAD-owego, moralizatorskiego, surrealistycznego bełkotu, o nie, na to nie pozwolę, pozwólcie mi tylko w spokoju przemyśleć pewne sprawy organizacyjne i zgromadzić trochę materiału, merytorycznie niewiele się zmieni, za stary jestem żeby zmieniać styl pisania lub temat, co się zmieni, zobaczymy, mam kilka pomysłów, bocznice miasta ..... których penetrację powstrzymała epidemia i zakwalifikowanie wspomnianego do różowej strefy czy jakoś tam, czytam teraz książkę Pana Przemysława Dominasa o polskich tunelach, cóż trzeba będzie jechać i Wam je pokazać, swoją drogą książkę gorąco polecam, jedna z nielicznych merytorycznie przygotowana perfekcyjnie.
No i tyle jeszcze wąskotorówek do zobaczenia nogami, będzie o czym pisać.
Jeszcze nie umieram, przynajmniej taką mam nadzieję.:)
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.444 31 4
#3
@Paweł R po pierwsze wszystkiego co dobre w Nowym Roku. Jako stały czytelnik Twoich postów uważam że temat tuneli jest bardzo interesujący. Także pozostaje uzbroić się w cierpliwość i choćby to trwało miesiące to jestem pewien, że warto będzie :)
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
Tak na marginesie okazuje się po wielu latach, że mam w znajomych osoby które też eksplorują szlaki, nieczynne linie. Ale pierwsza wyprawa to pewnie dopiero wiosną. Szkoda jedynie, że często nie dzielą się efektami swoich wycieczek.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
#4
Dziękuję za życzenia, wzajemnie dużo zdrowia, się przyda.

To jako współtowarzysz takiej wędrówki opiszesz nam ją za zgodą oczywiście swoich znajomych, ku chwale i korzyści innych Kolegów z forum, już czekam z niecierpliwością.