• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Herpa

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.721 2 0
Witam wszystkich
Mamy juz nowości z Herpy na przyszły rok . I powiem że jest kilka ładnych modeli . Model w naszych barwach całkiem całkiem .

Screenshot_20231209-173606.png
Ukraińska Lohra też niczego sobie
Screenshot_20231209-173922.png
ale ja najbardziej ciesze sie z tego modelu . Bedzie do serii holenderskiego przewoźnika .
Screenshot_20231209-174022.png
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Ale nie w wersji z białym zderzakiem. Do tego nadkole przednie powinno być także w kolorze kabiny.

Pracowałem przy zleceniu kalkomanii na takie ciężarówki, choć w wydaniu bardziej dopracowanym i wydanym przez "manufakturę", trochę zdążyły się już te zestawy opatrzeć :).
 

Simon2107

Aktywny użytkownik
Reakcje
160 1 0
Ale nie w wersji z białym zderzakiem. Do tego nadkole przednie powinno być także w kolorze kabiny.

Pracowałem przy zleceniu kalkomanii na takie ciężarówki, choć w wydaniu bardziej dopracowanym i wydanym przez "manufakturę", trochę zdążyły się już te zestawy opatrzeć :).
Posiadam trzy takie zestawy i tego koszmarka sobie odpuszczę
 

Podobne wątki