• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nie żyje Robert Puchalski, @robertpu

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
#44
Szok i niedowierzanie :( . Tyle wspólnych imprez... brak słów. Będzie go bardzo brakować. Bardzo smutna wiadomość. Nie wiem co powiedzieć... szok.

@Dominik - proszę, przekaż rodzinie kondolencje i najszczersze wyrazy współczucia ode mnie. Dla Ciebie i innych przyjaciół Roberta również. Zapewniam o mojej pamięci i modlitwie za Roberta. Bardzo mi przykro - łączę się z Wami w bólu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

[*]

Robercie, do zobaczenia!
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#46
Tym na górze chyba się ostatnio coś półki ze świeczkami mylą. To nie czas na osoby w sile wieku i o takim usposobieniu jak Robert. Wiadomość o jego odejściu jest tak przykra, że trudno ją opisać.
Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj Robert w spokoju.
 

KOLEKCJONER_HO

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#47
Wiadomość o śmierci Roberta jest dla mnie szokiem.
Nie mogę wprost uwierzyć, że nie ma GO już wśród nas.
Jego śmierć spowoduje pustkę w sercach wszystkich, którzy Go znali.
Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie oraz wszystkim bliskim naszego zmarłego przyjaciela.
Proszę przyjąć szczere kondolencje.
Z poważaniem - Grzegorz Szych.
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#51
Jak zobaczyłem tą informacje na Facebooku PMM to byłem i cały czas jestem w wielkim szoku... tyle wspólnych wystaw i spotkań. Zapamiętam go jako wyjątkowo spokojnego i konkretnego człowieka. :(
 

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#53
Robercie, Twoje odejście wywołało smutek w naszych sercach. Dziękujemy za pozytywny nastrój, życiową radość, pomoc podczas imprez modułowych.
Wspominam jak 15 lat temu wprowadzałeś z Elvisem DCC na wystawach w Krakowie i kolejne modułowe spotkania w Krakowie, Poznaniu, Rybniku itd.

Do zobaczenia...

Dominik, przekaż proszę Karolinie kondolencje.
Sylwia i Paweł Kowalscy

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#54
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Mam nadzieję że gdzieś tam na górze powstaje jakaś wielka makieta gdzie wraz z Pepejem i Telejkiem będą rozgryzać następne moduły,
zaopatrzą się w kalki u Pana Andrzeja a resztę pozyskają ze sklepu Pani Dorotki, jeżeli walutą są dobre uczynki za życia doczesnego to kasy im nie braknie...
 

Brejlovec

Moderator Działu Imprezy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
SMK Katowice
Reakcje
819 15 0
#56
Szok i niedowierzanie!
Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich znajomych, szczególnie z kręgu PMM.
R.I.P.
 

Podobne wątki