• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nie żyje Robert Puchalski, @robertpu

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
1.931 34 19
Szok i niedowierzanie :( . Tyle wspólnych imprez... brak słów. Będzie go bardzo brakować. Bardzo smutna wiadomość. Nie wiem co powiedzieć... szok.

@Dominik - proszę, przekaż rodzinie kondolencje i najszczersze wyrazy współczucia ode mnie. Dla Ciebie i innych przyjaciół Roberta również. Zapewniam o mojej pamięci i modlitwie za Roberta. Bardzo mi przykro - łączę się z Wami w bólu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

[*]

Robercie, do zobaczenia!

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
801 16 0
Tym na górze chyba się ostatnio coś półki ze świeczkami mylą. To nie czas na osoby w sile wieku i o takim usposobieniu jak Robert. Wiadomość o jego odejściu jest tak przykra, że trudno ją opisać.
Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj Robert w spokoju.

KOLEKCJONER_HO

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Wiadomość o śmierci Roberta jest dla mnie szokiem.
Nie mogę wprost uwierzyć, że nie ma GO już wśród nas.
Jego śmierć spowoduje pustkę w sercach wszystkich, którzy Go znali.
Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie oraz wszystkim bliskim naszego zmarłego przyjaciela.
Proszę przyjąć szczere kondolencje.
Z poważaniem - Grzegorz Szych.

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.062 10 0
Jak zobaczyłem tą informacje na Facebooku PMM to byłem i cały czas jestem w wielkim szoku... tyle wspólnych wystaw i spotkań. Zapamiętam go jako wyjątkowo spokojnego i konkretnego człowieka. :(

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
2 0 0
Robercie, Twoje odejście wywołało smutek w naszych sercach. Dziękujemy za pozytywny nastrój, życiową radość, pomoc podczas imprez modułowych.
Wspominam jak 15 lat temu wprowadzałeś z Elvisem DCC na wystawach w Krakowie i kolejne modułowe spotkania w Krakowie, Poznaniu, Rybniku itd.

Do zobaczenia...

Dominik, przekaż proszę Karolinie kondolencje.
Sylwia i Paweł Kowalscy

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
5.664 66 0
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Mam nadzieję że gdzieś tam na górze powstaje jakaś wielka makieta gdzie wraz z Pepejem i Telejkiem będą rozgryzać następne moduły,
zaopatrzą się w kalki u Pana Andrzeja a resztę pozyskają ze sklepu Pani Dorotki, jeżeli walutą są dobre uczynki za życia doczesnego to kasy im nie braknie...

Brejlovec

Moderator Działu Imprezy
Zespół forum
SMK Katowice
Reakcje
334 4 0
Szok i niedowierzanie!
Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich znajomych, szczególnie z kręgu PMM.
R.I.P.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Sala Pamięci 47
Sala Pamięci 142