• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje modele

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#69
Zaskakujesz każdą prezentacją. Kolejny model bardzo ciekawy i w bardzo fajnej konfiguracji. Gratuluję. (y)
 
OP
OP
sebek1974

sebek1974

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 1 1
#70
Zaskakujesz każdą prezentacją. Kolejny model bardzo ciekawy i w bardzo fajnej konfiguracji. Gratuluję. (y)
Mafo, dziękuje bardzo. Od dłuższego czasu mnie tu nie było więc najwyższy czas aby swój wątek zaktualizować.
DKW Schnellaster produkowany przez Auto Union w Niemczech w latach od 1949 do 1962 roku.
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
 

Załączniki

  • 174,8 KB Wyświetleń: 12
  • 160,2 KB Wyświetleń: 11
  • 164,8 KB Wyświetleń: 10
  • 210,9 KB Wyświetleń: 8

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#76
Koparka świetna. Jedyne co bym zmienił to imitację przewodów hydraulicznych. Wiem, że gołym okiem pewnie tego nie widać, ale zdjęcia pokazują siateczkową strukturę tych przewodów. Lepiej chyba byłoby je zrobić z cienkiego drutu.
 
OP
OP
sebek1974

sebek1974

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 1 1
#78
Koparka świetna. Jedyne co bym zmienił to imitację przewodów hydraulicznych. Wiem, że gołym okiem pewnie tego nie widać, ale zdjęcia pokazują siateczkową strukturę tych przewodów. Lepiej chyba byłoby je zrobić z cienkiego drutu.
Mafo, dziękuje za konstruktywną krytykę. Moje przewody są po prostu zrobione z czarnej nitki nasyconą klejem wikol i tego gołym okiem nie widać. Niestety zdjęcia makro są bezlitosne.
 

Podobne wątki