• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje modele

OP
OP
sebek1974

sebek1974

Aktywny użytkownik
Reakcje
867 1 1
#41
Jako fan trucków 1/160 i pancerki 1/144 i 1/285 podziwiam z zadrością Twoje zdolności. Dłubanie przy takiej skali wymaga talentu zwlaszcza jeśli chcemy mieć ladne detale a nie tylko pomazane wydruki 3d. Gratuluję
Cysior, dziękuję bardzo. Uwielbiam tą skale bo bardzo mało miejsca zajmuje a z modeli da się naprawdę dzieła sztuki stworzyć.
 
OP
OP
sebek1974

sebek1974

Aktywny użytkownik
Reakcje
867 1 1
#42
Jestem pod wrażeniem twoich prac przy modelach w tej skali..
Bardzo fajnie się prezentują ..
Świetne makiety i dioramy zarazem..
Gratuluję cierpliwości przy tworzeniu tego wszystkiego...
Lotus102, dziękuje bardzo. Czasami jest trudno odpowiedniej sceny tworzyć aby model zaprezentować. Chodzi mi o to aby prezentacja moich modeli nie była zbyt nudna.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#44
Pięknie wygląda w otoczeniu czołgów. (y)
Cały czas się zastanawiam skąd Ty masz taką wielką jednogroszówkę... ;) :D
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#45
Ale masz flotę:D:D:D Bardzo dużo wnoszą w ten sposób prezentacji modeli rożne scenki i otaczający ich plener. Zestaw z Shermanem jest rewelacyjny, podobnie jak klasyka niestety upadającej już firmy Eddie Stobard. Gratuluję kolekcji(y)
 
OP
OP
sebek1974

sebek1974

Aktywny użytkownik
Reakcje
867 1 1
#47
Ale masz flotę:D:D:D Bardzo dużo wnoszą w ten sposób prezentacji modeli rożne scenki i otaczający ich plener. Zestaw z Shermanem jest rewelacyjny, podobnie jak klasyka niestety upadającej już firmy Eddie Stobard. Gratuluję kolekcji(y)
Railways, dziękuje bardzo. Właśnie o taką prezentację mię chodzi. Każdy model jest indywidualny i wymaga odpowiednią prezentacje.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#54
Jako model fajne. (y) Natomiast w realnym świecie ta naczepa pewnie nie wytrzymała by takiego ciężaru jakim jest czołg...
 

Podobne wątki