• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moja niepoważna kolekcja.

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#1
Część mojej kolekcji, wszystkie na zdjęciu otrzymałem od mojej żony, a co ja mam też dobrą.
Dalszy ciąg nastąpi.

DSC_0999-crop.JPG


Czarna po lewej jest cała z blachy, dostałem ją wczoraj.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#2
Paweł powiem tak: To jest bardzo fajny temat (y) Uważam, że takie "niepoważne kolekcje" są fantastycznym dodatkiem tematycznym do "poważnych kolekcji". Ja czekam w takim razie na to, że temat będzie się rozwijał i będziesz pokazywał kolejne "Lokomotywy gadżetowe", które sprezentowała Co Twoja żona. Przy okazji trzeba pogratulować jej pomysłu (y) Mam nadzieję, że będzie często kupować Ci takie prezenty i stanie się to jej pasją aby wyszukiwać jak najfajniejsze egzemplarze do tego zbioru "lokomotyw z przymrużeniem oka".
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#3
Pawle idź w stronę "Tomek i przyjaciele", można uzbierać naprawdę mega kolekcję. Gratuluję małżonki, że rozumie Twoją jakże słuszną pasję.
 
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#9
Dziś w nagrodę za to że dzielnie czekaliśmy na Żabcię na Widzewie z Piotrkiem, za co mu jestem wdzięczny dozgonnie, dostałem prezent, kolejkę i to z torami, w dodatku jeżdżącą.



DSC_0116.JPG


DSC_0120.JPG
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#10
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#14
Jestem grzeczny nieustannie, ale Panowie to nie wyścig, prezenty dostaje się z jakiejś okazji, nie w wyznaczonym terminie.
Będę miał urodziny które spędzę bez rodziny samotnie wśród manowców na dachu hangaru dla szybowców, może coś dostanę.;)
A jak nie to mam w Żabce upatrzony skład za cale 9,99 zł.
 
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#15
No i proszę dostałem, wypasiony parowóz.

DSC_0308-crop.JPG


Na dymnicy ma łeb byka czyli mój znak zodiaku, w brzuszku podczas jazdy podskakują kulki, a na dachu budki ma kręciołek, ale nie wiem do czego.
 
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#19
I stało się, dostałem od naszych dzieciów, pierwszy nie parowóz, lux torpeda z Kopenhagi.
Jak się go pociągnie i puści, jedzie prawie dwa metry.

DSC_0540.JPG
 
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#20
Dostałem foremki do piasku, ale pomyślałem sobie że mogą być użyte jako foremki do "zimnych nóżek" na imprezę klubową, no i w pasmanterii moje skarby kupiło mi guziczki w kształcie parowozu.:)

DSC_0187 (2)-crop.JPG


DSC_0191-crop.JPG